#
#
PTT 1. Lig ekiplerinden Göztepe'nin Teknik Direktörü Önder Özen, bir gazetecinin kulüp başkanı Mehmet Sepil’e, ''Seneye de Önder Hoca ile devam mı'' sorusuna çok sinirlendi. Teknik adam, Fikret Orman ve Aziz Yıldırım'la ilgili örnekler vererek, basın mensuplarını tehdit etti.
24/03/2016 - 17:02
İzmir'in köklü kulüplerinden Göztepe taraftar derneği tarafından hazırlanan ''Bir Minibüs Taraftar'' belgeselinin galası için Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi’ne gelen gazeteciler, gösterim öncesinde Göztepe Spor Kulübü Başkanı Mehmet Sepil’den takımın gidişatı konusunda görüş almak üzere sorular sordu. Bir gazetecinin Başkan Sepil’e, ''Seneye de Önder Hoca ile devam mı?'' sorusuna sinirlenen Göztepe Teknik Direktörü Önder Özen, genç muhabiri, ''Gel sen bakayım buraya'' diyerek yanına çağırdı.
 
KAYIT CİHAZLARINI UNUTTU!
Geçtiğimiz hafta oynanan ve 2-2’lik skorla berabere biten Göztepe - Altınordu maçında tribünlerin tepkisini yazan gazeteciye, ''Sen maçı izlemiyorsun, tribünlere bakma sadece'' diyen Özen, gazetecilerin elindeki ses kayıt cihazlarının açık olduğunu unutup, medya mensuplarına sert bir şekilde, ''Benle Aziz Yıldırım’ın sülalesi medya üzerinden kavga edemedi, tırstı kaçtı. Fikret Orman edemedi. Benle medya üzerinden kavga olmaz, çünkü onun galibi bellidir'' iddiasında bulundu.
 
'ALTI OKKA T...K İSTER'
Gazetecileri kendine düşmanlık yapmakla suçlayan Önder Özen, muhabirleri, ''Fikret Orman’a ilk geldiğim gün söyledim; ‘Sakın benle medya üzerinde kavga etmeye kalkma, paramparça olursun’ diye. O biliyor çekildi kenara, kavgaya girmedi. Aziz Yıldırım’a bunu söyleme şansım olmadı. Ben ayrıldıktan yıllar sonra aramızda husumet çıktı. O da biliyor, o yeltenemez öyle şeylere. Altı okka t?k ister. Önder Özen’le medya üzerinden oyun oynamak kolay iş değil'' diyerek küfürlü bir şekilde tehdit etti.
 
PTT 1. Lig’de şampiyonluk ve play-off hedeflerinin uzağında kalan Göztepe’de 5 maçta 1 galibiyet, 2 beraberlik, 2 yenilgi alan Özen, daha önce Fenerbahçe’de antrenörlük, Beşiktaş’ta ise futbol direktörlüğü görevlerinde bulunmuştu. Önder Özen geçtiğimiz dönem kısa bir süre Kasımpaşa'yı çalıştırdıktan sonra bir spor kanalında yorumcu olarak görev yapmıştı. 
 
İŞTE O SES KAYDI
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
Teknoloji devi Apple, iOS 14 ile daha önce sunulmayan güzel bir uygulama adımı atacak deniyor. Bu durum kullanıcıları...