#
#
Okan Buruk, PTT 1. Lig ekiplerinden Göztepe ile 3 yıllık sözleşme imzaladı.
01/06/2016 - 16:09
PTT 1. Lig takımlarından Göztepe, Urla Adnan Süvari Tesisleri’nde teknik direktör Okan Buruk’la 3 yıllık sözleşme imzaladı.
 
Göztepe’nin dışarıda çok iyi bir portreye sahip olduğunu dile getiren Okan Buruk, “Özellikle Başkanımızın fikirleri benim için çok değerli. Hem Göztepe'nin hem de Başkan Mehmet Sepil'in dışarıya karşı sergilediği inanılmaz bir portre var, bu beni çok heyecanlandırmıştı. Böyle bir kulübün içinde bulunmak benim için çok önemli. Genciz, çalışmak ve başarılı olmak istiyoruz bu sebeple kulüple hedeflerimiz çok uyuşuyor. Saha içinde agresif bir takım yaratmak istiyoruz. Heyecanımızı, Göztepe taraftarının ruhunu sahaya yansıtmak gerekiyor bu bağlamda elimizden gelenin en fazlasını yapacağız. Takımımızı en iyi yere getirmek için çok çalışacağız bunun için söz verebilirim. Her şey kısa vadede olmuyor uzun vadede düşünmek gerekiyor. Biz de uzun vadede başkanımızın hedefleri doğrultusunda ilerleyeceğiz. Ben ekibimle beraber Göztepe taraftarına sahada her şeyini verecek, hedefleri olan, Göztepe'yi isteyen bir oyuncu topluluğu yaratacağımızın sözünü veriyorum. Bu camiada teknik direktörlük görevini yapacak olmak bana gurur veriyor.” dedi.
 
Törende konuşan Başkan Mehmet Sepil de Buruk’un kulüp için önemli bir değer olacağını söyledi. Başkan Sepil, ''Okan hocamıza hoş geldin diyoruz. Okan hocayla biz daha önce de ilgilenmiştik, her zaman aklımda olan bir hocaydı. Sezon bittikten sonra kendisiyle görüştük. O görüşmede Göztepe'nin geleceği ile ilgili çok ciddi bir fikir birlikteliğine sahip olduğumuzu gördüm. Ben Okan'ın futbolculuk kariyerini çok yakından takip etmiştim, 2 yıllık bir teknik direktörlük deneyimi mevcut o süreci de yakından takip ettim. Hem Göztepe için hem de Okan hocamız için önemli bir şans bu anlaşma. Bizim için en önemli şey Göztepe'yi istemek, birinci koşullarımızdan biri bu. Okan hoca da çok istiyor bizimle çalışmayı, biz de kendisiyle çalışmayı çok istiyoruz. Bu birliktelikten başarı çıkarmak istiyoruz.” dedi.
 
Okan Buruk’un ekibinde İrfan Saraloğlu, Stjepan Tomas, Can Okuyucu ve Dursun Genç isimlerinin yer alacağını açıklandı.
 
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
Samsung Galaxy Note 20 serisi gündemden düşmüyor. Bu sefer Galaxy Note 20 Ultra sonrasında normal modelin...