#
#
Dünyanın en büyük futbol kulüplerinden biri olan Juventus’un içine balıklama dalmaya hazır mısınız? Futbol severlerin dört gözle beklediği Netflix orijinal belgeseli İlk Takım: Juventus FC'nin ilk üç bölümü 16 Şubat’ta Netflix’te tüm dünyayla aynı anda yayınlanmaya başladı.
20/02/2018 - 05:46
Belgesel serisi, 2017-18 sezonunda İtalya’nın en güçlü futbol takımında sporcuların yaşadıklarını ve sürükleyici hikayelerini konu alıyor. Sahada ve dışında, yolda, evde, Juventus’u dünyanın en etkileyici takımlarından biri yapan gerçek yaşamların götürdüğü hemen her yerde neler yaşandığını izleyebileceksiniz. 
 
Ancak Netflix’te futbol tutkunlarının kalbini daha hızlı çarptıracak başka belgeseller de var. İşte Netflix ile istediğiniz her an, her yerde izleyebileceğiniz futbol belgeselleri… Unutmadan, bu belgeselleri telefonunuza indirerek internet paketinize dokunmadan da izleyebilirsiniz. 
 
Sokak Futbolu.
Profesyonel futbolun dünya çapında gelişmesi, Fransa sokaklarında oynanan futbola çok şey borçlu… 
 
http://funkyimg.com/i/2Czys.jpg
 
Soccer City.
Güney Afrika ilk Dünya Kupası'na ev sahipliği yaparken, beş yerli futbolcu, zorluklarla mücadele eden kasabalarında sporun kültürel önemini anlatıyor.
 
http://funkyimg.com/i/2Czyr.jpg
 
Zlatan’ın Serüveni. 
Yıldız futbolcu Zlatan Ibrahimović'i, zorlu ilk yıllarından başlayıp ünü yakaladığı 2005 yılına kadar ender görüntüler eşliğinde izliyor.
 
http://funkyimg.com/i/2Czyp.jpg
 
Boca Juniors 3D: The Movie. 
Boca Juniors spor kulübünün evi olan Arjantin'deki La Bombonera stadyumunu mercek altına alan bir yapım. 
 
http://funkyimg.com/i/2Czym.jpg
 
Maviler – Fransa’nın Alternatif Tarihi, 1996-2016. 
Bu belgesel, inişleri ve çıkışları Fransız toplumunu yansıtan Fransa milli futbol takımı Les Bleus'nün 20 yılını anlatıyor.
 
http://funkyimg.com/i/2Czyq.jpg
 
Antrenör!.
Perde arkasında olanları konu alan bu spor belgeseli, bir sezon boyunca üç genç, profesyonel futbol antrenörünün kariyerlerini takip ediyor.
 
Daima Saf. 
Beitar Jerusalem futbol kulübüne iki Müslüman futbolcunun katılmasının neden olduğu sansasyon, İsrail'deki kurumsallaşmış ırkçılığın boyutlarını gözler önüne seriyor. 
 
http://funkyimg.com/i/2Czyk.jpg
 
Yasak Oyunlar: Justin Fashanu’nun Gerçek Hikayesi. 
Eşcinsel olduğunu açıklayan ilk ve tek profesyonel futbolcu Justin Fashanu'nun trajik ve gerçek öyküsü.
 
http://funkyimg.com/i/2Czyt.jpg
 
The Real Football Factories.
Futbol holiganlığının rahatsız edici tarihini inceleyin. Ayrıca amansız rekabetlerinin ve en sert kavgalarının hikayesini gerçek holiganlardan dinleyin. 
 
Netflix Türkiye
İlk 1 ayını ücretsiz kullanabileceğiniz Netflix Türkiye'de 15.99TL, 27.99Tl ve 39.99 TL'lik üç fiyat modeli bulunuyor. En üst paket olan 39.99 TL Ultra HD görüntü kalitesi ve aynı anda 4 ekranda erişim izni sağlıyor. Fiyat modellerini incelemek ve üye olmak için buraya tıklayın.
 
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
Son günlerde dolandırıcılık vakalarının iyiden iyiye artması ile birlikle TÜVTÜRK...