#
#
İtalya'da spor gündemi son zamanlarda oldukça yoğun bir durumda.
21/07/2018 - 04:56
Juventus'un Ronaldo transferi başta olmak üzere, Inter'in Nainggolan ve uzun süredir adı Galatasaray ile de anılan Asamoah transferi, AS Roma'nın genç yıldızlarla kadrosuna yaptığı takviyeler derken diğer liglere oranla Serie A'da yaz dönemi görüldüğü üzere daha da hareketli bir durumda.
 
Fakat şu birkaç günde bu transferlerden bağımsız olarak gündeme gelen apayrı bir konu var. Üstelik bu konu, belki de gelecek dönemlerde kulüp ürünlerinin yalnızca kulüp web sitesi ve forma sponsoruna ait sitelerde satılması algısını tamamen değiştirecek yeni nesil bir düşünce.
 
Projeye gelecek olursak Napoli, 18 Temmuz'da attığı tweet ile Amazon'da kendi mağazasını piyasaya süren ilk futbol kulübü olduğunu duyurdu.
 
   
 
Artık kulüp web sitesinde ve mağazalarda mevcut olmaktan ziyade, dünyanın dört bir yanındaki taraftarlar, Napoli'ye ait resmi ürünleri Amazon'dan da satın alabilecekler. Kulüp, resmi ürünlere İtalya'nın yanı sıra Amazon'un Almanya, Fransa, İspanya ve İngiltere'deki versiyonlarından da  ulaşılabileceğini açıkladı.
 
Amazon'da yer alan kulüp sayfası, düzenli olarak güncellenen animasyonlu içeriklere sahip olacak. Amaç taraftar ile yakınlığı her daim sıcak tutmak. Napoli, yeni sezon forma tanıtımında da bunun temelini atarak formasını sıradışı bir animasyon video ile kamuoyu ve taraftarlarıyla paylaştı. 
 
 
Football Italia'nın haberine göre, gerçekleşen Amazon ortaklığı, kulübün son yıllarda dış pazarlarda  Napoli markasını güçlendirmek amacıyla ileri sürdüğü uluslararası kalkınma stratejisinin bir parçası. Bu önemli proje, yalnızca bir kulüp olarak değil aynı zamanda futbolda bir marka olarak da öne çıkmanın ne kadar önemli olduğunun bir kanıtı olarak göze çarpıyor. 
Kaynak: Football Italia
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
Ürün gamı en geniş firmalardan Xiaomi, bu sefer yeni akıllı araç içi kamera sistemi Xiaomi...