#
#
Galatasaray'ın bu akşam deplasmanda Gaziantepspor'a 2-0 mağlup olmasının ardından LigTV'ye verdiği maç sonu röportajında istifa sinyalleri veren Mustafa Denizli, yarın yönetimle görüşüp kararını açıklayacağını belirtti.
28/02/2016 - 23:04
Denizli, göreve gelirken söylediği ''Kariyerimde bir yara alacaksam bu camia için alırım'' lafına atıfta bulunarak ''Galatasaray'a bu gelişim kariyerimde bir yara almak ise bu camiaya helal olsun'' ifadesini kullandı.
 
LigTV muhabiri Pınar Argun ''Hocam bu bir istifa mesajı olarak algınalabilir mi?'' sorusuna ise ''Kim ne algılarsa algılasın ancak elbette içimde bazı düşüncelerim var. Bu konuda şimdi bir şey açıklamak saygısızlık olur, yarın yönetimle konuştuktan sonra kararımı kamuyouna açıklayacağım'' dedi.
 
Denizli'nin arkasından entrika
Denizli'nin bu sözleri istifa kararı olarak yorumlanırken, LigTV Maraton programında Şansal Büyüka, Denizli'nin Galatasaray'daki durumuna ilişkin çarpıcı tespitlerde bulundu. Yönetimin altypayıya getirdiği Hollandalı Jan Olde Riekering kararını Denizli'nin bilgisi olmadan alınmasının aslında ''Denizli için bazı kararlar verilmiş'' olarak yorumlarken, yöneitimi de medyaya sipariş haber yaptırmak ve hocanın arkasında duruyormuş gibi yapıp aslında kuyusunu kazacak hareketler içinde bulunmakla itham etti. 
 
 
 
''Dünyanın en iyi hocası da gelse...''
Ersun Yanal ise aynı programda Galatasaray'ın sorunun hoca tercihi değil, sürekli tüketmeye yönelik girdiği sarmadan çıkamamak olarak yorumladı. Deneyimli hoca durumu ''Dünyanın en iyi hocasını da getirseniz, problem bu değil, problem yönetim anlayışında'' şeklinde yorumladı.
 
Hakan Şükür'den futbolculara mesaj
Eski Galatasaraylı futbolcu Hakan Şükür ise twitter hesabından yaptığı yorumda G.Saray yönetiminin sorunlu ekonomik süreç ile uğraştığını, bu dönemde futbolcların insiyatif almaları gerektiğini belirterek bir şekilde 2008 yılında ligin son 6 haftasında futbolcuların sazı eline alip kenetlenerek ligi şampiyon bitirmesine de atıfta bulunmuş oldu.
 
 
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
Huawei‘nin Türkiye’de de açık olan video eğlence servisi Huawei Video için önemli bir...