#
#
PREMIER LEAGUE
  1. TAKIMLAR
    O
    Av
    P
  1. Tamamını Göster »
PREMIER LEAGUE
Chelsea menajeri Jose Mourinho, takımın yeni sezon hazırlıkları ve Drogba'nın henüz kesinlik kazanmayan dönüşü hakkında açıklamalar yaptı.
25/07/2014 - 14:54
Chelsea menajeri Jose Mourinho, Didier Drogba ve Chelsea’nin yeni sezon hazırlıkları hakkında değerlendirmelerde bulundu. 
 
Portekiz teknik adam, “Çıktığımız maçları almak, şampiyonluklar kazanmak istiyoruz ve Didier Avrupa’daki en iyi hücum oyuncularından biri. Chelsea ile geçmişinin dışında Premiere League’in gerekliliklerine de hala çok iyi uyum sağlayabiliyor” şeklinde konuştu. 
 
Bir takımın 11 kişiden oluşmadığını ifade eden Mourinho, “Takım çeşitli opsiyonlardan ibarettir ve Didier’nin oyuncu profiline baktığınızda bence her takım için önemli bir oyuncu” dedi. 
 
Tecrübeli teknik adam Drogba hakkında son olarak şunları söyledi:
 
“Abramovich çok konuşkan biri değildir ama akıllı bir adam. Takım ile bağı olan oyuncuları iyi ayırt edebiliyor. Ve Didier’nin evinin Chelsea olduğunu düşünüyoruz. Oyuncu olarak mı dönecek, bir yıl mı daha fazla süre için mi gelecek, bekleyip görelim.”
 
Yeni sezon hazırlıkları için de açıklama yapan Mourinho, çalışmaların çok iyi gittiğini söyledi. 
 
Courtois’ya sahip olmanın çok iyi olduğunu belirten 51 yaşındaki Chelsea menajeri, “O dünyadaki en iyi genç kaleciler arasında ilk 3’e girebilecek biri. Bu durum benim için ve Chelsea için mükemmel” yorumunu yaptı. 
 
Son olarak oyuncuların öneminin altını çizen Mourinho, sözlerini şöyle tamamladı: 
 
“Hoca olarak eğer elimizde oyuncu yoksa başımız dertte demektir. İyi oyuncularımız olduğunda ise mutlu oluruz. Evet bazı zor kararlar vermemiz gerekebilir ama bunun için para alıyoruz. Böyle iyi oyuncularla Chelsea emin ellerde.”
 
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
Yeni nesilleri ve versiyonlarıyla sınıfındaki pazar payını yukarı taşıyan 2020 Mercedes...