#
#
Çarşamba gecesi MLS All-Star ile Juventus arasında oynanan gösteri maç, daha önce yeşil sahalarda görülmemiş bir olaya ev sahipliği yaptı.
03/08/2018 - 13:51
2018 Dünya Kupası'nda VAR ve gol çizgisi teknolojisi gibi yenilikler futbolun içine tam anlamıyla giriş yapmış olsa da MLS All-Star & Juventus karşılaşması bambaşka bir yeniliğe ve denemeye şahit oldu.
 
MLS All-Star kalecisi Brad Guzan, karşılaşmanın başladığı dakikalardan itibaren maçın anlatımını yapan spiker ve eşliğindeki yorumcunun sorularını saha içerisinden canlı yanıtladı!
 
   
 
Gelecek dönemlerde, özellikle 2022 ve sonrası turnuvalarda kullanılması gündemde olan bu yenilik için ilk deneme MLS All-Star'ın kalesini koruyan Brad Guzan (Atlanta Utd) ile gerçekleşmiş oldu. Karşılaşmanın başında başlayan röportaj aralıklarla ilk yarının ortalarına kadar devam etti. Baskının Juventus yarı sahasında yoğunlaşmasının ardından yorumcu Taylor Twellman, kaleci Guzan'a kariyerine ve oynadıkları futbola dair sorularını yöneltti.
 
Atlanta'daki teknik direktörleri Gerardo Martino'dan övgüyle bahseden kaleci, maçın ilerleyen dakikalardında artan Juventus atakları nedeniyle dikkatini Juve hücumlarına çevirdi. İlk yarının ortalarında devam eden röportajda, yorumcular tarafından kendileri ile röportaj yapmanın ne kadar zor olduğuna dair bir soru gelse de Guzan buna cevap veremedi, vermesine de gerek kalmadı. Çünkü tecrübeli kaleci, yöneltilen sorudan sadece 23 saniye sonra Favilli'nin kafa vuruşunda topu ağlarında gördü.
 
Maçın ardından yorumcu Taylor Twellman saha içindeki canlı röportaja katıldığı için Guzan'a teşekkür etse de, bazı taraftarlar  tarafından yenilen gole ithaf edilerek küçük eleştirilere maruz kaldı. Aynı şekilde olumlu yorumlarda bulunan taraftarlar da vardı ve bu gibi röportajların daha sık olması gerektiğinden bahsedildi.   
 
 
 
  
Kaynak: Dailymail
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
Otomotiv Sanayii Derneği’nin açıkladığı bilgilere göre, 2019’un ilk sekiz ayına...