#
#
Tribundergi.com twitter hesabından yapılacak Almanya - Arjantin maçı boyunca devam edecek özel yarışmada maçta atılacak gollerin dakika aralığını, futbolcu tahminiyle birlikte doğru tahmin eden ilk kişi Almanya ya da Arjantin forması kazanacak.
13/07/2014 - 20:41
Golün atılacağı dakika aralığı ve futbolcu tahmini sadece 10 dakikalık dilimler için yapılabilecek. 
 
Örneğin;
Messi 20-30 dk arası
Müller 30-40 dk arası 
 
Yarışma, maçta atılan her golde tekrar başlayacak. Yarışmaya katılmak için; mislicom twitter hesabı @mislicom'u takibe alın ve @tribundergi anonslarını kaçırmayın.
 
Örnek gol/tahmin tweet formatı: 
 
@tribundergi Messi 30-40 #CanliiddaaMislicomda


YARIŞMA KATILIM KURALLARI: 
 
- Katılımcılar @tribundergi ve @mislicom takipçisi ve gerçek kişi olmalıdır. Yarışma hesaplarının gönderdiği tahminler dikkate alınmayacaktır.
- Ödüllü yarışma ilk gol atılıncaya kadar devam eder. Maçta ilk gol atıldığında oyun sona erer. İkinci gol için yarışma tekrar başlar.
- Golün atıldığı dakikada yapılan tahminler değerlendirmeye alınmayacaktır. Gol tahmini, golün oluş zamanından en az 1 dakika önce yapılmalıdır. Örneğin; gol 24.dakikada olduysa, tahmin en geç 23.dakikada gönderilmiş olmalıdır.
- Katılımcılar, maçta gol olana kadar “golü atacak futbolcu ve dakika aralığı” tahminleri yapılabilir.
- Tweetler mutlaka belirtilen format ve hashtag ile yani #CanliiddaaMislicomda kullanılarak, @tribundergi mention edilerek atılmalıdır. Formata uygun olmayan tweetler geçersiz sayılacaktır. 
- Yarışma boyunca doğru “dakika aralığı ve futbolcu” tahmini yapılmazsa, ödül golü atacak futbolcuyu doğru tahmin eden ilk kişiye verilir. Bu kural (her golde tekrar başlayan) yarışma boyunca için geçerlidir.
- Maçta ve uzatma dakikalarında gol olmaz ve maç penaltılara kalırsa, ödüller yarışmaya doğru formatla tahmin gönderen ilk 3 kişiye verilir. 
- Her kullanıcı dilediği sayıda tahmin yapabilir ancak gerçek kişi olmayan yarışma hesaplarının otomatik tweetleri değerlendirmeye alınmayacaktır.
- Kazananların ödülleri kimlik bilgileri ile misli.com tarafından teslim edilecektir. 
- Tribün Dergi Network ve misli.com çalışanları yarışmaya katılamaz. 
- Tribün Dergi Network ve misli.com gerekli durumlarda yarışma kurallarında değişiklik yapma ve kazananı tayin etme/değiştirme hakkını saklı tutar. 
- Yarışmaya katılan tüm katılımcılar bu şartları kabul etmiş sayılır. 
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
Sosyal medyanın karakter limitli platformu Twitter, sürpriz bir son dakika haberiyle gündemde yer alıyor. Platformda...