#
#
Polonyalı forvetin Liverpool karşısında aldıkları galibiyet sevinci kursağında kaldı.
05/10/2018 - 01:42
Çarşamba gecesi Şampiyonlar Ligi ikinci hafta mücadelesinde Liverpool’u, Insigne’nin son dakikalarda attığı gol ile mağlup eden Napoli cephesinde keyifler oldukça yerindeydi. Polonyalı forvet Arkadiusz Milik mücadeleye 11’de başladı ve yerini 68.dakikada Dries Mertens’e bıraktı. Son dakika gelen zafer golüyle o da tüm takım gibi sevinç içerisindeydi. Buraya kadar her şey normaldi, ta ki yıldız oyuncu evinin yolunu tutana kadar..
 
Önce önünü kestiler, ardından soydular
 Polonyalı golcü, saat 02.00 civarlarında Varcaturo bölgesinden geçerken bir motosiklet tarafından yolu kesildi. Durduğunda ise yüzüne doğrultulmuş bir silah vardı ve değerli eşyalarının verilmesi isteniyordu. Silah ile karşı karşıya kalan Milik, kolunda bulunan £18,000 değerindeki saati soygunculara teslim etti. Motosikletleri ile olay yerinden hızlıca ayrılan soyguncular Milik’e ise zarar vermediler. Gazzetta dello Sport'taki bir rapora göre haftada yaklaşık 45.000 £ kazanan Milik, olayın soruşturulması için polise başvurdu.
 
Bu, şehirdeki ilk olay değil
Bundan 2 yıl önce ise Insigne de eşi ile benzer bir soygun olayıyla karşı karşıya kalmışlardı. Basında yer alan haberlere göre soyguncular, Insıgne’den bir sonraki maç kendileri için gol atmasını istemiş. İlginçtir ki daha da geriye gidecek olursak, Marek Hamsik’in hamile eşi de 2013 yılında bu olaylar gibi silahlı soyguncuların hedefindeki isimlerden olmuştu. Futbolcuların başlarına adeta bir bela olan bu soygunlar, Napoli şehrinde ne ilk ne de son olacak gibi gözüküyor..
 
Kaynak: Dailymail, La Gazzetta dello Sport
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
Elektrikli motosiklet pazarında bir model daha gerçek oluyor. Karşınızda tasarımıyla göz...