#
#
Çaykur Rizespor Başkanı Metin Kalkavan, Teknik Direktör Mustafa Denizli'nin göreve gelmesinden sonra ikinci yarıda aldıkları oyuncuların takıma hemen uyum sağlaması ve ekip ruhunun üst düzeyde olmasıyla iyi bir seri yakaladıklarını belirtti.
08/03/2013 - 19:18
Çaykur Rizespor Başkanı Metin Kalkavan, Teknik Direktör Mustafa Denizli'nin göreve gelmesinden sonra ikinci yarıda aldıkları oyuncuların takıma hemen uyum sağlaması ve ekip ruhunun üst düzeyde olmasıyla iyi bir seri yakaladıklarını belirterek şunları söyledi: 
 
''Ancak daha yolun başında sayılırız. İkinci yarıda oynadığımız 7 maçtan 5'sini kazandık diye şampiyon olmadık. Camia hemen umutlandı, şampiyonluk havasına girdi. Ama henüz erken. Havaya girmek yok.''
 
Rakiplerimizi yenecek güce sahibiz
 
Teknik Direktör Mustafa Denizli ve ekibinin gelmesiyle takımın havasının değiştiğini ifade eden Kalkavan,''Ortaya koydukları tablo çok güzel. 7 maçta alınan 15 puan da bunun göstergesi. PTT 1'inci Lig'de takımlar arasında büyük uçurum yok. Tüm rakiplerimizi yenecek güce sahibiz. Sahamızda üst üste oynadığımız maçlarda aldığımız altın değerinde 6 puanı hafta sonu deplasmanda Denizlispor'u da yenerek taçlandırmalıyız. Lig'de bundan sonra oynanacak her maç final havasında geçecek. Oyuncularımıza güveniyoruz'' dedi.

Hakan Kazdal

Sadece ve Sadece Rizespor.

twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
Sağlam kaynak Ice Universe’e göre yakında gelecek birçok akıllı telefon modelinde ekran altı...