#
#
Taraftarların stadyumlara meşaleleri nasıl soktuları medyanın, kamuoyunun hep ilgisini çekmiştir. Cevabı hep gizlenen bu kaçamak halin Tunus'ta bir programda enterasan bir karşılığı olmuş.
17/12/2017 - 21:30
Tunus'ta bir program sunucusu konuk ettiği Club Africain ve ES Tunis takımlarından Ultralara stadyumlara nasıl meşale soktuklarını soruyor. Olanlar oluyor...
 
Konuklar suncuya şu cevabı veriyor: ''Bu medyanın burnunu sokmaması gereken bir şey. Burada TV'de güvenlik ve birçok dedektörünüz var değil mi''. Sunucu bu cevaba ''Evet'' cevabı verince stüdyo bir anda yanmaya başlıyor.
 
 
Meşale meselesine dair...
Bu meretin tribünlerde görsel bir temaşa yarattığı çok açık. Hem tribünler sever, hem izleyenler, hem de zaman zaman programlarına intro yaparken kullanan medya. Ancak bugün antipatik gelmesine, karşı çıkılmasına ve yasaklanmasına neden olan şey, yakıldığında 1000 santrigrat dereceye ulaşabilen bu şeyleri sahaya atılması ve rakip tribüne fırlatılması. Dolayısı ile maşele şiddeti körükleyen bir enstrümana dönüşmüştür otorite gözünde. Yakmayı ve kullanmayı bilmiyorsan yakmayacak ve kullanmaycaksın. Ama maalesef bu eşik çoktan aşıldı.
 
Kaynak: Hadaf 24,
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
Dünyanın en çok kullanılan anlık mesajlaşma servisi WhatsApp için güvenlik konusunda oldukça...