#
#
Annesi, Neymar ve Dani Alves’in Kylian Mbappe ile dalga geçmesinden dolayı endişeli.
11/07/2018 - 15:05
FOTO: The Sun
El Pais gazetesi, eski bir hentbol oyuncusu olan Kylian Mbappe’nin annesinin, 19 yaşındaki oyuncunun PSG’den takım arkadaşları olan Neymar ve Dani Alves’in, Mbappe’yi Ninja Kaplumbağalar’dan Donatello’ya benzeterek dış görünüşü ile alay etmelerinden çok rahatsız.
 
İddiaya göre, Mbappe bu şakanın fazla ileri gittiğini düşünüyor ve artık buna maruz kalmaktan bıkmış durumda. Ayrıca iddia, Neymar ve Fransız yıldızın şubat ayında Toulouse’u 1-0 yendikleri maçtan sonra ciddi bir tartışma yaşadıkları, aralarının iyi olmadığı ve bu durumun sahadaki pas tercihlerini de etkilediği yönünde.
 
Fransa ile finale çıkan Mbappe, son 16 turu maçında Arjantin’e karşı 2 gol atarak maçın oyuncusu seçilmişti. Bu maç sonrası Dani Alves instagram hesabından, Mbappe’yi Donatello’ya benzeten bir fotoğraf yayınlamıştı.
 
http://funkyimg.com/i/2Jnvd.jpg
 
 
Fransız yıldızın bir diğer takım arkadaşı Thiago Silva ise geçen Christmas’ta Mbappe’ye Donatello’nun kaskını hediye etmişti.
 
 
 
Belçika’yı yarı finalde 1-0 yenen Mbappeli Fransa adını finale yazdırırken Neymarlı Brezilya ise çeyrek finalde Belçika’ya 2-1 kaybettikleri maç sonrası 2018 Dünya Kupası’na veda etmişti.
 
 
 
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
Yeni yapılan bir araştırma, ekranların yaydığı mavi ışığın olası birçok...