#
#
Mario Balotelli yine aşklarıyla gündeme damgasını vurdu.
14/09/2012 - 21:06

Manchester City'nin golcüsü, adı skandaldan skandala koşan Mario Balotelli, çok hızlı çıktı. Raffaella Fico'nun hamile olması ve çocuğunun babasının Balotelli olduğunu iddia etmesi gündemi bayağı meşgul etmişti. Ondan ayrıldıktan sonra yazın Fransız model ve şarkıcı Vanessa Lawrens'la boy göstermişti kendisi. Ama yaz biterken ona da bye bye demiş Mario.

Vanessa'yla olan son görüntülerinden biri...

Şu sıralar gözdesi Desiree Busetto. Busetto'yla beraber Balotelli, yeni bir aşka ve sonbahara merhaba dedi. Desiree, 18 yaşında. Tahmin edin mesleği ne? Tabiki manken. Arka arkaya manken seçimleriyle Mario'nun zevki aşağı yukarı netleşir gibi. İkisi beraber ilk kez Brascia'da - Balotelli'nin memleketi diyelim - yakalanmış kameralara.

Bu görüntülerde dikkat çeken bir başka husus da Mario'nun yine sigarayla yakalanması. Hatırlayanlar vardır, Mancini'nin Mario'ya yaptığı uyarıları. Görünen o ki bir konuşmaya daha ihtiyaç var.

Desiree'nin İtalya'da bir ses yarışmasına katıldığı ve seçilemediği de gelen bilgiler arasında. Acaba ünlü olmak için Mario'yu mu seçti?

twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
MercedesOtomotiv Hafif Ticari Araçlar departmanı, müşterilerine sunduğu hizmetlerin kapsamını...