#
#
Meksika 2. Ligi'nde Dorados de Sinaloa takımını çalıştıran Diego Armando Maradona, ligdeki son galibiyetlerini Nicolas Maduro ve acı çeken tüm Venezuellalılara adadığını açıkladı.
04/04/2019 - 23:54
Diego Armando Maradona, Pazar akşam takımı Dorados'un deplasmanda Tampico Madero'yu 2-3 mağlup ettiği maçtan sonra yaptığı basın toplantısında aldıkları galibiyeti Venezuela'nın acı çeken halkları ve Nicolas Maduro'ya armağan ettiğini açıklarken sözlerine şöyle devam etti:

 
''Dünyanın şerifleri, kim bu Yankiler? Dünyanın en büyük bombalarına sahipler diye bizi önlerine katarak götürebileceklerini sanıyorlar ama aldanıyorlar. Başlarına kukla bir başkan seçmişler, dünyayı yönetmeye çalışıyorlar.''


Disiplin soruşturması açıldı
Maradona'nun bu çıkışından sonra Meksika Futbol Federasyonu, teknik adam hakkında soruşturma açıldığını açıkladı. Federasyon, FMF'nin etik kodlarının 6, 7, 9, 10 ve 11. maddelerinin ihlali nedeniyle bu disiplin soruşturmasının açıldığını belirtti.
 
Bu ilk kez değil
Maradona, Maduro'ya desteğini ilk kez beyan etmiyor. Ocak 2019'da Maradona ''Değişmeyecek fikrim, bugün her zamankinden daha fazla Başkan Nicolas Maduro ile birlikteyim. Venezuela'yı halk yönetiyor.'', Ağustos 2017'deyse Facebook sayfasından ''Ölüme kadar hepimiz Chavistas'ız. Maduro emrederken, özgür bir Venezuela askeri gibi giyindim'' ifadelerini kullanmıştı.
 
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
Akıllı telefon pazarının dev isimlerinden Xiaomi, 120W hızlı şarj konusunda çok önemli...