#
#
Beşiktaş'ın gündeminde olan Steve Mandanda, sezon sonuna kadar takımında kalacağını açıkladı.
07/01/2016 - 20:00
Kaleci arayışında olan Beşiktaş'ın gündemindeki ilk isimlerden olan Steve Mandanda, sezon sonunda kadar Marsilya'da kalacağını açıkladı.
 
Hatırlanacağı üzere Marsilya Başkanı Vincent Labrune da geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan Mandanda'yı ara transfer döneminde bırakmayacaklarını söylemişti.
 
Resmi Facebook hesabından bir açıklamada bulunan deneyimli file bekçisi paylaştığı mesajda, "Geleceğim hakkındaki suskunluğumu bozmaya karar verdim. Medyada hakkımda birçok haber görüyorum. Menajerim aracılığıyla ara transfer dönemi için çeşitli kulüplerden teklifler aldım. En doğru kararı verebilmek için artılarıyla eksileriyle bu teklifleri değerlendirmeye aldık. Bunun sonucunda da sezon sonuna kadar Marsilya'da kalmaya karar verdim. Beni bu kararı almaya iten en önemli sebeplerden birisi de kulübüme olan bağlılığımdı. Ben kaptanım, sorumluluklarım var... Marsilya ile olan maceram, sıradan bir macera değil. Bu bir hikâye, hayatımın parçası. Gelecekte neler olur bilmiyorum ama bugünden itivaren sezonun ikinci yarısı için elimden geleni yapacağım." ifadelerini kullandı.
Kaynak: Goal TR
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
iPhone 13 ailesinin tanıtılmasına uzun bir süre olsa da telefonla ilgili detaylar geliyor. Kısa bir süre...