#
#
SOSYAL MEDYA
Enerji devi Lukoil'ın dijital platformda gerçekleştireceği '#TopSende' adlı yarışması için başvurular başladı. 22 Mayıs'a kadar devam edecek olan yarışmaya katılmak isteyenlerin diledikleri mekanda, gol sevincini ifade ettikleri video çekimlerini topsende.lukoil.com.tr adresine yüklemeleri yeterli. Yarışmanın haftalık birincileri ve her takımın ilk üçe giren yarışmacıları futbol topundan hediye çekine kadar pek çok ödüle hak kazanacak.
04/05/2016 - 12:38
Enerji devi Lukoil’ın dijital platformda gerçekleştireceği ‘#TopSende’ adlı yarışması için başvurular başladı. 22 Mayıs’a kadar devam edecek olan yarışmaya katılmak isteyenlerin diledikleri mekanda, gol sevincini ifade ettikleri video çekimlerini topsende.lukoil.com.tr adresine yüklemeleri yeterli. Yarışmanın haftalık birincileri ve her takımın ilk üçe giren yarışmacıları futbol topundan hediye çekine kadar pek çok ödüle hak kazanacak.
 
Dünya üzerinde 27 ülkede 6 bine yakın akaryakıt istasyonuna sahip olan enerji devi Lukoil, Türkiye’de de Lukoil ve Akpet markalarıyla faaliyet gösteriyor. Aynı anda 4 büyük kulüple anlaşan tek marka olan Lukoil, “Sporu ve futbolu seviyoruz” mottosuyla hareket ederek futbolseverleri sevindirecek bir yarışma düzenliyor. Şirketin, 24 Mart’ta start alan ve 22 Mayıs 2016 saat 23.59’a kadar devam edecek olan ‘#TopSende’ adlı yarışması, dijital platformda gerçekleşecek. Katılımcılar, istedikleri mekanda, gol sevincini ifade ettikleri video çekimlerini topsende.lukoil.com.tr adresine yükleyecek. Yarışma başladığından beri büyük ilgi görüyor. Her gün yüzlerce video yükleniyor.
 
#TopSende yarışması sürecinde katılımcı, seçmiş olduğu kulüp kategorisi altında yarışabilecek. En çok puan alanın videosu, puan tablosunda yer alacak. 18 yaşından büyük tüm futbolseverlerin katılabildiği yarışmanın haftalık birincileri ve yarışma sonu kazananları olacak. Haftanın birincileri 4 büyük kulübün iç saha maçlarına gitme hakkı kazanırken, yarışma sonunda seçilen birinci, ikinci ve üçüncüler de birden fazla ödül kazanacaklar.
 

http://funkyimg.com/i/2brc7.png
 
Sosyal medyada yayınlanacak
 
#TopSende yarışması süresince her hafta, haftanın birincisi seçilecek. Yarışması sürecinde katılımcı, seçmiş olduğu kulüp kategorisi altında yarışabilecek. Yarışmanın sonucunda, her kulübün yarışmacı sıralamasında yer alan birinci, ikinci ve üçüncüsü olacak. Puan toplama işlemi ise şöyle gerçekleşecek: Yarışma videosunu topsende.lukoil.com.tr sitesi üzerinden Facebook hesabında yayınlayan katılımcıların içerikleri paylaşım aldıkça, yarışmacı paylaşım başına 15 puan kazanacak, içerikleri beğeni aldıkça, yarışmacı beğeni başına 12 puan kazanacak, içerikleri yorum aldıkça da yarışmacı yorum başına 10 puan kazanacak. Siteye yüklenen ve yarışma kurallarına uygun olan videolar, Lukoil Türkiye sosyal medya kanallarında yayınlanacak.
 
#TopSende’nin ödüllerine gelince…Yarışmanın haftalık birincileri, Spor Toto Süper Lig Maçlarının 28. ve 33. hafta aralığında yer alan Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş, Trabzonspor kulüplerinin iç saha futbol maçlarına gitmeye hak kazanacak.
 


 
Neler kazanacaklar?
 
Her takımın yarışmacı sıralamasında yer alan birinci, ikinci ve üçüncüsüne birden fazla ödül verilecek…
 
Her takımın birincisi: Seçmiş olduğu takım ile rüya bir gün ve kulüp futbolcuları tarafından imzalanan forma ile futbol topu, 1.000 TL değerinde akaryakıt çeki, takımının maçına sezon bileti ve plaket kazanacak.
 
Her takımın ikincisi: Kulüp futbolcuları tarafından imzalanan forma ile futbol topu, 500 TL değerinde akaryakıt çeki, takımının maçına sezon bileti ve plaket kazanacak.
 
Her takımın üçüncüsü: Kulüp futbolcuları tarafından imzalanan forma ile futbol topu, 100 TL değerinde akaryakıt çeki, takımının maçına sezon bileti ve plaket kazanacak.
 
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, orta seviyede inanılmaz hale gelen rekabet nedeniyle 2021 Galaxy A serisine önemli...