#
#
Liverpool'dan geçen sezon sonunda ayrılan ve ABD'nin LA Galaxy takımında forma giyen Steven Gerrard, kendisine beklediği teklif yapılmadığı için böyle bir karar aldığını söyledi.
11/09/2015 - 13:34
Henüz yayımlanmayan biyografi kitabıyla ilgili İngiliz basınında çıkan haberlere göre, Steven Gerrard'ın 25 yıl formasını giydiği Liverpool'a sezon sonunda veda etmesinin arkasında, kulübün tatmin edici bir teklifte bulunmaması yatıyor.
 
Hala Liverpool'da forma giyebileceğini ancak yaşının ilerlemesi nedeniyle her maçta sahaya çıkamayacağını belirten İngiliz futbolcu, "Steven Gerard olmayı özlüyorum. Liverpool kaptanı olarak, insanların önünde yürümeyi ve bu baskıyla iyi bir sonuç almayı özlüyorum. Geçen sezon yedekte olmaktan mutlu olmadım. İlk 11'de olup olmamayı bilmemekten hoşlanmadım." diye konuştu.
 
Kırmızılar'ın Kuzey İrlandalı menajer Brendan Rodgers'a yardımcı aradığına dikkati çeken 35 yaşındaki futbolcu, "Beni Liverpool'da tutacak neden, Brendan Rodgers'a yardım etme şansı olacaktır. Gideceğimi açıkladıktan sonra, bana bunlar söylendi. Hem iyi bir takım oyuncusu, hem de yönetime yardımcı olabilirdim." ifadelerini kullandı.
Kaynak: NTVSpor
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
2021 başında gelecek Samsung Galaxy S21 ailesi için performans testleri de gelmeye başladı. Snapdragon 888...