#
#
LA LIGA
  1. TAKIMLAR
    O
    Av
    P
  1. Tamamını Göster »
LA LIGA
FIFA, Real Madrid ve Atletico Madrid'in itirazlarını reddettiğini ve kulüplere Ocak 2018'e kadar transfer yasağı koyduğunu açıkladı. Bu iki kulübün de iki dönem transfer yapamayacağı anlamına geliyor.
09/09/2016 - 02:21
FIFA, İspanya La Liga kulüpleri Real Madrid ve Atletico Madrid'in itirazlarını reddettiğini ve Ocak 2018'e kadar transfer yasağı koyduğunu açıkladı. Atletico Madrid ve Real Madrid, 2017/18 sezonunun devre arasına kadar transfer yapamayacak. Yaptıkları transferleri oynatamayacak.
 
FIFA, karara gerekçe olarak Real Madrid ve Atletico Madrid'in reşit olmayan futbolcuların transferinde usulsüzlük yapılmasını gösterdi.
 
Real Madrid, cezayı hukuka aykırı gördüklerini ve CAS'a başvuracaklarını açıkladı.
 
Başkanlar ne yapacak?
iİi kulübün başkanının bu karar sonrasında nasıl bir manevra yapacağı, transferlere dair nasıl bir strateji izleyeceği dünya futbol kamuoyunda merakla bekleniyor.
 
http://funkyimg.com/i/2gtYa.jpg
 
Barcelona da aynı gerekçe ile ceza almıştı
2014 yılında bir diğer La Liga devi Barça da genç oyuncuların lisansları ve uluslararası kupalara katılımıyla ilgili kuralları ihlal gerekçesi ile transfer yasağı almış, 1 yıl boyunca transfer ettiği oyuncuları oynatamamıştı. Milli futbolcumuz Arda Turan da bu yasaktan etkilenen oyunculardan biri olmuştu.
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
Sıkı otomobil tutkunlarını çok memnun edecek bir YouTube kanalıyla daha karşınızdayız....