#
#
18/09/2012 - 20:35

Real Madrid'in ard arda puan kayıpları yaşaması, birçok dedikoduya ve takım içinde üzeri örtülen sorunların ortaya çıkmasına neden oldu.

Geçen sezon hem El Clasico'lardaki hem de genel olarak ligdeki performansıyla beğeni toplayan, bu başarısını da şampiyonlukla taçlandıran Real Madrid son günlerde zor bir dönemden geçiyor.

Şampiyonlar Ligi'nin başlayacak olması belki onları biraz daha hırslandırır. Ancak La Liga'da bitmek tükenmek bilmeyen puan kayıplarının gelecek haftalarda başlarına dert olacağı kesin.

İspanya cephesinden gelen son dedikodulara göre, bu puan kayıplarına en çok sevinen Barca.

Getafe maçından sonra, evlerine dönerken uçakta yaşanan bir gelişme İspanya basının gündemine hemen düşmüş. Real Madrid'in 1-0 yenildiğini gören Barcelona'lı futbolculardan biri "Haydi Sevilla'm" diye bağırmış sevinçle.

Bu futbolcu da tahmin edin kimmiş?

Her zaman kibarlığıyla ve maç sonu röportajlarında düşünceli ve sakin görüntüsüyle dikkat çeken Sergio Busquets. Katalan gazetesi Sport'a göre Busquets'in bu bağırışından sonra uçakta büyük bir sevinç ve bağırış kopmuş. Bu bağırış sesleri de rekabetin sesi olsa gerek! Çok tatlı(!) bir rekabet hem de!

Bakalım her lafıyla dikkatleri üzerine çeken Mourinho, bu konu hakkında konuşup bir yorum yapacak mı?

twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
Akıllı telefon pazarının dev isimlerinden Xiaomi, çok iddialı bir amiral gemisi üzerinde çalışıyor....