#
#
Türkiye'de spor kulüplerinin ürettiği servislere dair reklam üretimi zaman zaman iyi işler çıkarsa da kah yapılan kah yapılmayan garip bir akış vardır.
03/07/2017 - 14:30
Mesela sezon başında afili güzel prodüksiyonlar ile forma lansmanı yapan kulüpler ertesi sene bunu pas geçip çamur gibi fotolarla forma tanıtıp, üzgün ve süzgün suratlı futbolcularla reklam yapmaya çalışırlar. Bir süreklilik, buna mukabil bir vizyon, her sene bir öncekinden daha dikkat çekecek, ilgi yaratacak tanıtım faaliyetleri göremezsiniz. Hiç yok değil, ancak işte arada derede.
 
Sevince niye sevdin oluyor ama Serie A'da kulüplerin taraftara verdiği değer, bu lige neden ilgi duyduğumuzun ana kriterlerinden biri. İtalya'da kulüpler taraftarın ve tribünün, oyunun ayrılmaz parçası olduğunu bilirler. Bu gerçeği hiçbir zaman dışlamazlar. Zaman zaman taraftar sahadaki oyun üzerinden bazen hasara neden olacak kadar da ihtitraslıdır ama o da gülün dikeni diyelim.
 
Sampdoria, 2017-2018  sezonu için bir kombine reklamı hazırlamış. Neresinden bakarsak bak içinden hayat akıyor. Bal gibi, buram buram hayat... 
 
 
Türkiye'de de benzer kıvamda işler görmek en büyük arzumuz.
 
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikasından (EPGİS) alınan bilgilere göre...