#
#
ALT LİGLER
Bölgesel Amatör Lig'den 3.Lig'e çıkarken aynı zamanda taraftarlarıyla ön plana çıkan Kocaelispor'un maç biletlerini taraftarları tasarlayacak.
01/10/2016 - 10:49
Bölgesel Amatör Lig'den 3.Lig'e çıkarken aynı zamanda taraftarlarıyla ön plana çıkan Kocaelispor'un maç biletlerini taraftarları tasarlayacak. 
 
Kocaelispor Kulübü Resmi Facebook hesabından yapılan açıklamada şu açıklamalara yer verildi:
 
''Her iç saha maçı öncesi yönetimin belirleyip duyurduğu tema çerçevesinde, sizlerin katılımıyla gerçekleşecek 'Fotoğraf ve Slogan' yarışması düzenlenecektir. Pazartesi akşamları yapılan Yönetim Kurulu olağan toplantısında başvurular oylanarak, kazanan belirlenecektir.
 
Maç için basılacak tüm biletlerin üstünde, kazanan taraftarımızın ismi yer alacak. Yıllarca saklanıp unutulmayacak bu hatıranın yanı sıra, kendisine maç öncesi stadta yapılacak tören ile ismine özel lisanslı Kocaelispor atkısı hediye edilecektir.
 
İlk maç; Kocaelispor - Kütahyaspor
Tema; KOCAELİSPOR ve ÇOCUK
 
''Yeşilin en gelecek vadeden, siyahın en güçlü tonunu ben yakalarım'' diyorsan, fotoğraf ve sloganını Kocaelispor Kulübü Resmi Facebook Hesabına mesaj olarak gönder, Kütahyaspor maçının biletini sen tasarlamış ol.
 
KOCAELİSPOR YÖNETİM KURULU''
 
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
Gelişen teknolojilerle birlikte bilgisayarların karşısına oturma devri sona eriyor; bilgisayarlarımızı...