#
#
İtalya, bu akşam saat 19:00'da Hırvatistan ile karşı karşıya geliyor!
14/06/2012 - 15:24

İtalya için İspanya maçı aslında kazanabilecekleri bir maçtı. Maçta öne geçmelerine rağmen o üstünlüklerini koruyamadılar ve bir puana razı oldular maçın sonunda. O maçta alınan bir puan, ikinci maçın önemini bir kat daha arttırdı diyebiliriz. 

Bugün İtalya'nın karşısında İrlanda'yı 3-1 gibi rahat bir skorla geçmiş bir Hırvatistan var. Hırvatistan, İtalya'ya oranla fazlasıyla formda şu an. İtalya için sadece İspanya maçı değil, öncesinde de sıkıntılı süreç devam ediyordu ve İspanya maçından önce çıktıları üç maçta da sahadan galip ayrılamamışlardı. İspanya maçıyla bu seri devam etti ve dört maç oldu.

İtalya için bu maçta en kilit bölge, gol bölgesi olacak şüphesiz. Orada takımın bir sıkıntı yaşadığı kabak gibi ortada. İspanya maçında Balotelli çok formsuzdu ve birçok pozisyonu harcadı o maçta. İkinci yarıda oyuna giren Di Natale, takımı hareketlendirmişti ve takımının golünü atan isim olmuştu. Prandelli'nin Balotelli'ye oranla daha formda olan Di Natale'yi sahaya sürmesi bu maçta İtalya adına birçok şeyi değiştirecektir bence. 

Hırvatistan maçını kazanmak demek, İrlanda maçına daha da umutla bakmak anlamına gelir İtalya için. Bu akşam işleri kolay olmayacaktır ama üç puana uzanırlar diye düşünüyorum.

twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
Geleceğin teknolojisi olan Hologram teknolojisinin uzun zamandır konserlerde kullanıldığını görüyoruz....