#
#
80'lerin başında Fenerbahçe tribünlerinde filizlenen, 90'ların başından itibaren Fenerbahçe tribünlerinin amiral gemisi hüviyetini kazanan, büyük çoğunluğu o dönem itibariyle 30 yaş üstü taraftarlardan oluşan Fenerbahçe tribün grubu Kill For You, 2022'nin ilk günlerinde suskunluğunu bozma kararı aldığını bir bildiri ile anons etti.
18/01/2022 - 04:10
Sosyal medya üzerinden paylaşılan bildiride şu ifadelere yer verildi:
 
''ve başladık!
 
Aslında 42 yılı aşkındır gelen bir aşkın, bir tutkunun kısacası Fenerbahçe'ye duyduğumuz tarifi mümkün olmayan bir sevdanın bize hissettirdiklerini, yaşadıklarımızı, büyüklerimizi, eskileri ve bundan sonra vukuu bulacak olan Fenerbahçe ve Tribünleri ile ilgili her şeyi paylaşmak istedik. Bilgilerimizi, görüşlerimizi ve hatıralarımızı artık ortaya çıkarmamız gerektiğini düşündük ve bu doğrultuda da herkese açık olmaya karar verdik.
 
Sosyal medya hesaplarımız, aynı tribünlerin olduğunu inandığımız gibi taraftarındır. Sosyal medya hesaplarımızın her bir bölümünde vurgulamak istediğimiz ve vurgulayacaklarımızın ana fikri şudur ki; renklerimiz sınırları içerisinde, mevkiis ne olursa olsun hiçbir kişi veya kurum Fenerbahçe taraftarından üstün değildir. Çünkü taraftar bu camianın gerçek ve eşsiz sahibidir. Bu bizim düsturumuzdur!
 
Fazla söze de hacet yok açıkcası... Bugünden itibaren yılların getirdiği tecrübeleri, birikimi artık tüm Fenerbahçelilere ve tribün sevdalılarına aktarma, yansıtma zamanıdır ve bir süredir yapılan yanlışların, haksızlıkların son verilmesi gerektiğine inanıyoruz. Bu haksızlıklara da son verilmesi için, bugüne değin göstermiş olduğumuz mücadaeleyi bundan böyle eş zamanlı olarak sosyal medya hesaplarımız ve yakında da web sitemizden de sürdüreceğiz.
 
Çünkü bizler, Kalbinde Fenerbahçe'yi Yaşatanlar
KFY olarak 115 yıllık bir sevdanın 42 yıllık bir bestesiriz.''

 
Bu bildiriyi geleneksel bir tribün grubunun bugünün şartları ve ortamında dijital medyayı geç de olsa kullanmak ama etkin olarak kullanmak arzusu olarak da okuyabiliriz. Aktif oldukları dönemde tribünlerdeki ağırlığı bilinen KFY'nin önümüzdeki günlerde alacağı her aksiyon şimdi tribün camiasında heyecanla bekleniyor olacak.
 
KFY'nin sosyal medya hesapları
Instagram: https://instagram.com/killforyou1453
Twitter: twitter.com/kfy96com
Web: kfy96.com
 
 
 
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
Son aylarda gündemden düşmeyen üst düzey mobil işlemci Snapdragon 8 Plus Gen 1 için resmi tanıtım...