#
#
Nike’ın Kevin Durant için tasarladığı KD8 piyasaya çıktı. Nike, Durant’in yeni ayakkabısında Flyweave teknolojisini ve Nike Zoom Air teknolojisini birleştirdi. All-Star oyuncusu Durant, KD8'i ilk denediğinde, Flyweave'in doğal hissiyle bütünleşen Zoom Air'ın esnekliğini hemen sevdiğini ve ayağından çıkarmak istemediğini söyledi.
27/06/2015 - 11:47
NIKE, Kevin Durant için kusursuz bir ayakkabı tasarladı. ‘’Flyweave’’ üst gövdesi ile Nike Zoom Air teknolojisininin bir araya geldiği yeni KD8, basketbolun en dinamik oyuncusu olan Durant’a özel olarak çok yönlülük, fit olma ve topu hızlı karşılama özelliklerini sağlıyor. 
 
Flyweave Yeniliği Durant için Mükemmel Hale Getirildi
Uzay giysileri için tasarlanmış dokuma kumaşların tasarım ilkelerinden doğan ve ayağın ön bölümünde bulunan Flywire kabloları ile birleştirilen Flyweave, ayağı bir emniyet kemeri gibi sararken aynı zamanda ikinci bir deri gibi hareket eder ve hissettirir. 
 
http://www.tribundergi.com/g/482/2495/b/06272015121939_658cd.jpg
 
KD8, Kevin Durant’in zıplama, durma, itme ve hızlanma gibi çok boyutlu becerileri ve ayaklarının çalışması açısından en uygun ayakkabı olarak tasarlandı. KD8 aynı zamanda yüksek çözünürlükte tasarlanan dayanıklı dokuma kumaşınının dokusunu daha da yumuşatarak, basketbol ayakkabısının sertliğini ortadan kaldıran ilk Nike Basketbol olma özelliğini de taşıyor. 
 
Nike Zoom Air Değişime Uğruyor
Tam boy Nike Zoom Air bölümü, Durant'ın ayağında doğal bir şekilde hareket eden elastik yastıklama sağlayan KD8 için özel olarak tasarlandı. Binlerce yüksek güçte fiber, ayağın tümünü kaplayan bu Zoom Air bölgesinin başını ve sonunu kaplar. Basketbolda ilk defa bu Zoom Air ünitesi, stratejik olarak ayağın ön bölümüne yerleştirilen çentikler ve ayağın hareketini sezgisel olarak esnek kılan topuklarla tasarlandı. 
 
http://www.tribundergi.com/g/482/2495/b/06272015121959_082cd.jpg
 
Kılıç Dişli Kaplan İlham Depoluyor
KD8’de Durant’in sağ ayak bileğinde bulunan kılıç dişli kaplan dövmesininden yola çıkılarak eşi benzeri olmayan ve kılıç dişli kaplanın dişlerine benzeyen bir topuk tasarımına imza atıldı. Bu yüksek orta taban detayının diğer bir işlevi ise Durant’ın ayaklarını sağlam ve sabit tutmaktır.
 
KD8 Koleksiyonu Performans ve Yaratıcılığı Bir Araya Getiriyor
Durant’in kariyeri, oyuncunun imza ayakkabısı, giysileri ve aksesuarlarının yapımı sırasında onunla uzun saatler geçiren ve iş birliği içinde çalışan Nike Basketbol kolektif tasarım ekibine ilham verdi. 
 
KD8 koleksiyonu, teknik tasarımı ile çocuklar ve yetişkinler için tişört, kolsuz tişört, kapüşonlu eşofman üstü, şort, pantolon, şapka, çorap ve sırt çantası da dahil olmak üzere tüm koleksiyona yansıyan yaratıcı anlatımı bir araya getiriyor.
 
http://www.tribundergi.com/g/482/2495/b/06272015122058_9e32d.jpg
 
KD8’in Yolculuğu Büyük Bir Heyecanla Başlıyor
KD8 4 Temmuz renk serisi, vatansever kırmızı, beyaz ve mavi renk paletiyle Durant’ın Bağımsızlık Günü’ne olan sevgisini yansıtıyor. Durant her yıl ailesi ve arkadaşlarıyla Bağımsızlık Günü kutlamalarında zaman geçiriyor. Bu gün aynı zamanda Durant’a yazın sezon arasında, rakiplerinin birçoğu dinlenirken sürekli olarak çalışmanın önemini hatırlatan bir dönemdir. Bu yıl da her sene olduğu gibi 4 Temmuz’a yoğun gündüz egzersizleriyle başlamayı planlıyor. KD8 4 Temmuz Renk Serisi, havai fişeklerden esinlenilerek tasarlanan renk geçişleriyle Flyweave’in kullanışlılığını sergiliyor.         
 
http://www.tribundergi.com/g/482/2495/b/06272015122541_72465.jpg
 
KD8 V8 ikinci renk serisi modeli ise Durant’ın 2010 yılında kişiselleştirdiği Camaro’dan esinlenerek tasarlanmış. Bu cesur ve mat kırmızı V8 araba modeli Durant’ı hızı ve gücüyle etkileyerek sıkı çalışmanın mükâfatının kalıcı bir örneği olarak zihnine kazınmış.
 
KD8 ilk kez 23 Haziran’da, NIKEiD’de kişiselleştirme seçeneğiyle piyasaya sürüldü. KD8 4 Temmuz renk serisi, 27 Haziran’da sınırlı sayıda satışa sunulacak. K
FOTOĞRAF ALBÜMÜ
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
PUBG Mobile oyuncularının 0.15.0 güncellemesinden beri beklediği Ağır Silah Modu nihayet ufukta göründü....