#
#
PTT 1. Lig'de küme düşen Karşıyaka'da başkan adayının çıkmaması halinde kulübün kayyuma devredilmesinin söz konusu olacağı belirtildi.
12/05/2016 - 19:37
Tarihinin en kötü dönemlerinden birini yaşayan Karşıyaka Spor Kulübü, sportif başarısızlıktan sonra başka bir tehlikeyle karşı karşıya kaldı.
 
İzmir ekibinin tüzüğüne göre başkan adayları listelerini kongreden bir gün önce divan kuruluna bildirmek zorunda. Cuma akşamına kadar Divan Kurulu Başkanı Cihan Büyükoral'a adaylık başvurusu gelmediği takdirde genel kurul cumartesi günü toplanacak ancak pazar günü yapılması planlanan seçim ertelenecek. Bu durumda da 15 gün içerisinde yeniden kongre tarihi belirlenecek. Mevcut yönetim yeni kongreye kadar göreve devam edecek.
 
Görevini sürdürmeyeceğini açıklayan Başkan Fatih Diniz'in cuma gününe kadar aday çıkmaması halinde istifa etmeyi planladığı belirtildi. Aday çıkmadığı ve başkan istifa ettiği takdirde kulübün idaresi kongre divanına geçecek. İkinci genel kurulda da aday çıkmadığı takdirde ise kulübün kayyuma devredilmesi gündeme gelecek.
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
Sanat camiası uzun zamandır büyük bir gizemi çözmeye çalışıyor. 2017’de...