#
#
Redbull sponsorluğunda Türk futbol tarihinin unutulmaz anlarını graffitiye döken videoartist ustalarından Harun Işık, projeyi Triibün Dergi'ye anlattı.
31/07/2013 - 14:27
Türk futbolu için unutulmaz olan anları graffiti ile duvara yansıtan ve bunu stop motion tekniği ile yayınlayan video artistler, Redbull sponsorluğunda internet üzerinden binlerce kişiye ulaştı. Video artistlerden Harun Işık, Tribün Dergi'ye projeyi baştan sona anlattı. İşte Işık'ın proje ile ilgili açıklamaları:
 
- Proje bana ilk kez geldiğinde çok heyecanlandım. Çünkü projenin temelinde sokak futbolu ve graffiti vardı. Bu ikili benim geçmişimde önemli yer tutuyordu. Senaryo belirlendi ve işe koyulduk.
 
- Sanatçılar story-board kısmında çizimleri kısa sürede tamamladılar ancak bu işi duvara yansıtmak 12 günümüzü aldı. Çok kaliteli insanlarla çalıştık.
 
- Çalışacağımız ekip belirlendi ve sonrasındaki her şey çok doğal gelişti. Küçük bir ekip olduğumuz için aramızdaki bilgi alışverişi çok kolay gerçekleşti. Herkes ekibe sahip çıktı ve işi fazlasıyla benimsedi. Takım oyununun güzel bir çalışmasını gördük. Yeri gelmişken emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. 
 
- Redbull bize proje boyunca çok yardımcı oldu. Projenin her aşamasında Redbull yetkilileri bizden desteklerini esirgemedi. Bana sanat ve sokak futbolunu bir araya getirecekleri bir projeden bahsettiler. Ben yönetmenliği yaptım. Oturup fikri geliştirdik ve uyguladık. 
 
 
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
Son zamanların en çok konuşulan modelleri arasında yer alan Xiaomi Mi Note 10 Lite ile Redmi Note 9 Pro karşı...