#
#
Yüzlerce amatör bisikletçinin katılımıyla düzenlenecek yarış kapsamında, Antalya’da “Kadına Karşı Şiddete Son” Farkındalık Sürüşü gerçekleştirilecek.
17/02/2020 - 11:27
Argeus Travel & Events ile Yedi İletişim tarafından üçüncü kez gerçekleştirilecek olan amatör yol bisikleti yarışı AKRA Gran Fondo Antalya, Antalya Valiliği öncülüğünde belediye başkanları, kanaat önderi sivil toplum dernekleri ve Akdeniz Reklamcılar Derneği’nin desteğiyle 23 Şubat 2020 Pazar günü Antalya’da çok önemli bir etkinliğin gerçekleştirilmesine olanak sağlayacak.
 
Yüzlerce amatör bisikletçinin katılımıyla düzenlenecek yarış kapsamında, Antalya’da “Kadına Karşı Şiddete Son” Farkındalık Sürüşü gerçekleştirilecek.
 
Tüm Antalyalılar bu sürüşe davetli
 
23 Şubat Pazar günü 14.00’te TerraCity AVM’nin önünde başlayacak olan etkinlik, kısa bir sürüşün ardından AKRA Hotel yanındaki Erdal İnönü Parkı’nda sona erecek.
 
Kamu kurumları yetkililerinin yanı sıra destekçi ve sponsor kuruluşlardan temsilcilerin ve amatör bisikletçilerin katılacağı Kadın Karşı Şiddete Son Farkındalık Sürüşü’ne bisikleti ve kaskıyla birlikte gelecek tüm Antalyalılar ve bisiklet tutkunları davetli olacak.
 
Farkındalık sürüşüne katılacak herkes #kadınvarsahayatvar mottosunun bir parçası olacak ve şu mesajların paylaşılmasına destek sağlayacak:
 
“Kadın Yoksa, Eşitlik Yok”
“Kadın Yoksa, Güzellik Yok”
“Kadın Yoksa, Huzur Yok”
 
Yüzlerce amatör bisikletçi, Pedalların Efendileri ile aynı atmosferi soluyacak
 
23 Şubat 2020 Pazar günü gerçekleştirilecek amatör yol bisikleti yarışı AKRA Gran Fondo Antalya powered by AG Tohum, yüzlerce sporcuya ev sahipliği yapacak.
 
97 kilometrelik uzun ya da 61 kilometrelik kısa parkura katılacak olan bisikletçiler, Antalya’da 20-23 Şubat tarihlerinde düzenlenen Tour of Antalya powered by AKRA yarışına katılan profesyonel bisikletçiler “Pedalların Efendileri” ile aynı atmosferi soluyacak.
 
https://funkyimg.com/i/32kNr.jpg
 
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
Sosyal medyanın karakter limitli platformu Twitter, bugün Sohbet Odası sistemini herkes için aktif ettiklerini...