#
#
Pep Guardiola, bir yandan Bayern Münih'i çalıştırırken diğer yandan yeni takımı Manchester City’nin gelecek sezon planlamasını yapıyor.
05/02/2016 - 18:22
Bayern Münih Teknik Direktörü Pep Guardiola, bir yandan takımı çalıştırırken diğer yandan Manchester City’nin yeni sezon planlamasını yapması hakkındaki eleştirileri yanıtladı. Guardiola, ''Ben kadın gibiyim... Aynı anda iki işi yapabilirim.'' dedi.
 
Bayern Münih'in Şampiyonlar Ligi'nde Manchester City ile karşılaşma olasılığı da hala ortadan kalkmış değil. Guardiola, Bayer Leverkusen ile oynayacakları maç öncesi bu konudaki soruları yanıtladı.
 
Guardiola, şimdiden City'nin teklifini kabul etmesinin Bayern'deki işini zorlaştırıp zorlaştırmadığı sorusuna, "Zorlanacağımı düşünmüyorum. Ben kadın gibiyim. Aynı anda birden çok işi yapabilirim. Benim için sorun yok." yanıtını verdi.
 
Bayern Münih'in başında geçireceği son 4 ayda elinden gelenin en iyisini yapacağını vurgulayan Guardiola, "Gazeteler hakkımda istediklerimi yazabilirler. Bugüne dek hiçbir teknik adamın Bayern'den ayrılmadığını biliyorum. Bu kulüp için yeni bir durum. Ancak ben hazırlıklıyım ve son 4 ayımda göreve başladığım ilk günkü heyecanımla çalışmaya devam edeceğim." dedi.
 
Guardiola, Arturo Vidal'in Katar'daki kamp sırasında alkollü olarak antrenmana çıktığı haberlerini de yalanladı. Katar'da alkolün yasak olduğunu hatırlatan Guardiola, Vidal'in performansından son derece memnun olduğunu vurguladı.
Kaynak: NTVSpor
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
Elektrikli motosiklet dünyasının dikkat çeken firmalarından Super Soco imzalı üç farklı...