#
#
Fenerbahçe, dün gece Kadıköy'de Atiker Konyaspor'a mağlup oldu. 2-3 biten maç içinde ve maçtan sonra yönetimi istifaya davet eden tribünler maalesef darp edildi ve saldırıya uğradı.
18/03/2017 - 04:10
Maç oynanırken Tribundergi Facebook sayfasına gelen ''Tribünlerde arbede var. İstifa diye bağıranların üzerine yürüyorlar'' mesajları maçtan sonra olabilecekleri de haber verir niteliğindeydi.
 
1998'den bu yana Fenerbahçe başkanlığı görevinde bulunan Aziz Yıldırım, tribünlerde ''Yönetim İstifa'' sesleri istemiyor. Bu yüzden son haftalarda Kadıköy'deki maçlarda taraftarların istifa çağrılarına anında müdahele ediliyor, bağıranlar tehdit ediliyor ya da maç çıkışında saldırıya uğruyorlar.
 
 
Yönetim tarafından desteklendikleri iddia edilen bu gruplar, istifa edenlerin seslerini susturmakla yükümlü görülüyorlar. Tribünlerde eleştiri olmasını istemiyorlar.
 
Hürriyet gazetesinden Fenerbahçe'yi yakından takip eden Ahmet Ercanlar, maçtan sonra münferit taraftarların kendisine gelerek maça bedava giren grupların saldırdığını söylediklerini twitter hesabından açıkladı.
 
 
Gerek Twitter, gerekse Facebook'dan saldırı olduğunu belirten, olan bitenlere dair bilgi geçenler kim olduklarının bilinmesini ve isimlerinin yayınlanmasını istemiyorlar. Çünkü tehdit edileceklerini ve güvensizlik içinde olacaklarını düşünüyorlar doğal olarak. Tribünlerde olan bitenler bir tribün itiş kakışının çok ötesinde. Bir şekilde organize olarak terörize ediliyor ve hür düşüncelerini seslendirmek isteyen taraftarlar baskı altına alınmaya çalışılıyor.
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
Huawei imzalı yeni amiral gemisi işlemci Kirin 1000, yakında gelecek Mate 40 ve Mate 40 Pro modellerine gücünü...