#
#
Kolombiya Fildişi Sahili galibiyetiyle beraber tarihinde ilk kez üst üste 2. Dünya Kupası maçını kazanmış oldu. Takımın ilk golünü atan James Rodriguez ise maçın en çok konuşulan ismi oldu.
20/06/2014 - 15:39
Fildişi Sahili karşısında maçın ilk golünü kaydeden ve Kolombiya’nın 2-1’lik galibiyetinin temellerini atan James Rodrigurez, “Maçın Adamı” seçildi. 
 
Rodriguez, Zokora ve Drogba'nın arasından yükselerek vurduğu kafa golü için “Beni tutan Drogba mıydı? Bu gol şimdi beni daha da mutlu etti. Doğrusu kariyerimde çok az kafa golüm var ancak bu kesinlikle en önemli olanıydı'' dedi.
 
23 yaşındaki futbolcu milli takımdaki görevini anlatırken, ''Adam tutmam gerekirse tutarım, basarım, gol atarım, orta açarım asist yaparım. Tek istediğim bu takıma yardımcı olabilmek. Bu takım için her şeyi yaparım'' ifadelerini kullandı.
 
Kolombiyalı taraftarların tribünleri neredeyse tamamen doldurmasını inanılmaz bulduğunu aktaran Rodriguez, sözlerini şöyle tamamladı: 
 
''Böylesine büyük bir desteği arkamıza almak bize her maç güç katıyor. Maçları Brezilya'da oynadığımızı biliyorum, ama sanki Kolombiya'dayız. Böyle taraftarımız oldukça turnuvada sonuna kadar gidebiliriz.'' 
FOTOĞRAF ALBÜMÜ
Kaynak: goal.com.tr
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
Volkswagen Ticari Araçlar Grubu, Yeni Volkswagen Caddy modelini fabrika çıkışı lastikleri konusunda...