#
#
İzmir İl Güvenlik Kurulu, hafta sonu oynanacak Bucaspor-Göztepe ve Karşıyaka-Boluspor maçları öncesinde toplandı. Göztepe taraftarı için Metro ve otobüs seferleri belli bir saatten sonrası için yasaklandı.
27/04/2012 - 20:56

İzmir İl Spor Güvenlik Kurulu, hafta sonu oynanacak maçlarda taraftarların yakın güzergahları kullanmaları nedeniyle, Göztepe taraftarının Metro ve İzban ile Alsancak yönüne giden otobüsleri belli bir saatten sonra kullanmalarına izin verilmeyeceğini bildirdi.

İzmir Emniyet Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada, İzmir Valiliği'nde toplanan İl Spor Güvenlik Kurulu'nun, TFF 1. Lig'de 29 Nisan Pazar günü Bucaspor-Göztepe maçının Atatürk Stadı'nda, Karşıyaka-Boluspor karşılaşmasının ise Alsancak Stadı'nda oynanacak olması, taraftarların statlara giderken çakışan güzergahlardan geçmesi nedeniyle bazı kararlar aldığı bildirildi.

Stat çevrelerine bileti olmayan taraftarların alınmayacağı, Atatürk Stadı'ndaki Bucaspor-Göztepe maçı için konuk takıma yüzde 5 oranında seyirci kontenjanı tanındığının ve biletlerin satışa çıkarıldığının kaydedildiği açıklamada, ''Göztepe taraftarının, maç günü özel araçları ya da otobüslerle Alsancak yönüne geçişlerine saat 11.30'dan sonra izin verilmeyeceği, Göztepe taraftarının, Metro, İzban ve Alsancak yönünden geçen belediye otobüslerini kullanmadan, maçın başlamasından 2 saat önce stada alınacakları Mersinli Giriş Kapısı'nda hazır olmaları gerektiği, geç kalanların stat çevresine yaklaştırılmayacağı'' ifade edildi.

Bucaspor-Göztepe

Maç Tarihi: 29 Nisan
Maç Saati: 14.00
Stadyum: İzmir Atatürk

Bilet fiyatları:
Kapalı: 10 TL
Açık: 9 TL

twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
Başlığı Kilitleseniz diyoruz artık.. Boka sarıyor muhabbetler yoksa..
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Aynı şehrin yoksul bir o kadarda tribünden yoksun çocukları, fakirler. :(
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.

"Musty1925" dedi ki;


Kardeşim, alt yapınız hakikaten parmak ısırtacak cinsten. Ancak bunun sebeplerini çok iyi biliyorsunuz ki , Seyit Mehmet Özkan'dır. Kendisinin baya bi zengin olduğunu tesisleri ve alt yapıyı kendisinin oluşturduğunu biliyoruz. Herşey sistematik bir şekilde ilerlediğinide. Kendisinin tesislere geleceğinde herkes heryer derli toplu olup ip gibi dizildiğini hem korku hemde baba sevgisiyle topçulara yaklaştığını biliyorum.
 
Yani işi getireceğim nokta şudur , bizim böyle bir zenginimiz yok. Buda bizim suçumuz değil. Ancak parayı doğru yerde kullanmayı bilen bir Seyit Mehmet Özkan var çok akıllıca şu alt yapının çok iyi bir şekilde ilerlemesi. Sonuç olarak bizde de para b.k ancak bununla ilgilenebilecek biri yok. Biri olsa bile tesis yok ki. Hakkımızda hayırlısı diyelim..

Tesisler kurulurken tum Işılay Saygından Cemil Şeboya kadar herkesin yardımı oldu bir tek Seyit Mehmet Özkana yuklemek dogru olmaz aslında.Ondan sonraki dönemde etkisi büyüktür çok disiplinli bi adam aslında sanıldıgı gibide öle alt yapıya cebınden cok para harcamaz daha dun aksam arkadaslarla kendı aramızda muhabbeti oldu.Spor okullarında toplamda 1100 oyuncu varmıs bu oyuncular aylık 30tl gibi bi mebla ödüyo.Yani ayda 33 milyar para geliyo alt yapıya harcanması için.Hocalara personele dagıtılıyo bi kısmı bi kısmıda Akademinin ihtiyacları için harcanıyo Tffninde akadem liglerinde yarışan takımlara yardımı oluyomuş biraz.Kendi kendini çeviriyo alt yapı bu yüzden A takımdakiler para alamazken Akademidekilerin paraları takır takır yatıyo.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
#Dün maçtan öncede maç esnasında da mactan sonrada Göztepelilere Allah yardım etsın tribünde dedim gerçekten o gunesın altında tribün yapmak zor bundan ötürü Tebrikler.
 
#Kıyamet kopmuş gene bilmem kaç sayfa olmuş başlık hep aynı muhabbetler hep aynı konular çok sıktı gerçekten.
 
#Bizim çocuklar iyidi maçın dönmesi Abdülkadirin sakatlanmasıyla oldu zaten hemen ilk golü yedik.Eğer bu maçta Salih olsaydı butun konusmalar tam tersine dönerdi bence.Göztepede rakibi düsündürcek oyuncu yok gercekten hani maçtan önceşu topcu var önlem almak lazım denilebilcek oyuncusu yok umarım ligte kalırsınız da seneye yeni 11 kurulur onunda alışma devresi falan derken gene bi 6-7 hafta güme gider.
 
#Bu arada kız arkadaşıyla bizim tribüne giren Götepeli arkadaştaydı bütün maç gözüm kızın dosyasında Göztepesin sen biziim canımız yazıyodu Allahtan dengesizin biri görüpte sarmadı yanına gidip uyaramadım da deşifre oldugunu anlamasın diye.Sıkıntı çıkmadı iyi de oldu.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.

"tako1928" dedi ki;

kendinizi dusunmuyorsaniz bucadaki goztepelileri dusunun yazik adamlara.korka korka geziyorlar bucada.

bir söz vardır çok kaşınmak çok düşünmekten iyidir derler. sen Bucadaki Göztepeliler için kafanı yorma.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.

"greygoose" dedi ki;

Buderus1925
Şuan Türkiye'de şampiyonluk kovalayan u-15 u17 jenerasyonunda öz ve öz Bucanın çocuğu olan çok kardeşimiz var. ama seninde dediğin gibi Türkiye'nin her köşesinden bulup gelinen çok kardeşimiz var
Salih mesela marmaristen gelmiştir.
ama aynı kadroda bulunan Melih ve Zekeriya Bucanın çocuğudur.
 
Kalıcı değerlere sahip olmak önemli şu yüzyılda. bir tesisin, bir stadın, belli başlı demirbaşların seni ayakta tutar. yoksa canlı nakitparanın nasıl gelip nasıl gittiğini anlamayız, anlamazsınız bile
kimse beni yanlış anlamasında bende Altınbaş'ın Göztepe'yi fazla elinde tutacağını zannetmiyorum bu benim şahsi görüşümdür ki seneye eğer çıkarsanız ben yanılmış olurum çıkılmaz ozaman bir arkadaş yazdı dersiniz.

bizim altyapı zaten yoktu Altınbaş sıfırdan kurdu diyebiliriz ileride daha da güzel olacak.
Göztepe kurumsallaştı zaten kurumsallaşmayan klüpler yakın zamanda borçlardan transfer yapamayacak hale gelecek.
merak etme Altınbaş göztepeyi bırakmaz hem bıraksa bile,
bizdeki bu taraftar potansiyeli olduktan sonra Göztepemiz sahipsiz kalmaz.
Göztepe İzmirde ilçeleri ve tüm yerleşim bölgelerine hitap eden bir klüp.
Atıyorum Kemalpaşada yaşayan bir adam Bucasporlu olabilir mi? çok istisna olur.
Ama Kemalpaşadan otobüslerle maçlarımıza geliniyor.
uzatmaya gerek yok potansiyeli geniş bir taraftar kitlesine sahip olmak en büyük avantajımızdır ve 5-6 sene İzmirde içinde taraftar potansiyelimiz senin benim de tahmin edemeyeceğin kadar artacak ,bunu da bir arkadaş yazmıştı dersin.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
sadece iyi bi alt yapı yetmez maddi olarakta güçlü olmak lazım, lobi olarak yönetim olarak güçlü olmak lazım hatırlarsın sizi sivas maçında yediler resmen, altyapımız güçlü yaklaşımı romantizmden ibaret bi durum bence, her şeyin tam olacak tesisin stadın yönetimin lobin maddi gücün işte o zaman süperligde bişeyler yapılabilir, şu an izmir'de süper lig ayarında hiç bir klup yok. acı ama gerçek.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.

"buderus1925" dedi ki;

nufus kağıdı benim gibi biraz eski olanlar hatırlar.
70-80 li yıllarda İzmirspor,90lı yıllarda Altay ın alt yapısı Türkiyede en iyilerdendi.
 
Türkiyede o zamana kadar transfer rekorunu kazandığı para ile Erdi yi Fenerbahçeye satan Altay kırmıştı.
 
Öyle bir altyapı vardıki Altayda İzmir de aileler hangi takımı tutarsa tutsun Altay'a verirlerdi çocuğu futbolcu olsun diye.(bir örneği Alpay Özalan)
 
Hem Altay Buca nın yaptığı gibi şehir şehir dolaşıp yetenekli çocukları toplamaz bizzat sıfırdan yetiştitirdi.
Bucanın gözde gençlerine bakıyorum bu gençler ya yurtdışından gelmiş yada İzmir dışından gelmiş. Şu an iyi paralara transfer olacak gençlerden İzmirli olan var mı? bilmiyorum. Ama o gençleri kesfedip yetiştirmek büyük iş kutluyorum Buca yönetimini.

bu sahadaki çocuklar dediğin gibi toplama çocuklar ama baştan itibaren bu işi direk kendi bünyemizdeki oyuncularla kurmak kolay değil, hedeflenen de söyledigin zaten planlı, programlı ona doğru gidiliyor. dün sahada mücadele eden 14 kişiden 7 tanesi altyapıdan hepsi de bucaspor futbol akademisinde görev almış. bu yazıyı okumanı da tavsiye ederim. bucaspor mardinden bile oyuncu bulup burada yerini, ailesine işini, okulunu ayarlamıştır. salihi aldık çocuk belki 3 senedir biz de oynuyor altyapılarda filan şimdi bu çocuk bizim evladımız olmuyor mu?? marmariste kalsaydı bu kadar başarılı olabilecek miydi peki ?? altay demişsin ben altayın en kral olduğu zamanlarda görev alan hocalarıyla da konuştum, söyledikleri bu kadar sistemli altyapıda görev almadıkları oldu.
 


5. Yılımızı dolduruyoruz
Tören de bir konuşma yapan Bucaspor Kurucu Başkanı Seyit Mehmet Özkan, sözlerine “Çocuklar sizleri çok seviyorum” diye başladı. Özkan” Bucaspor Futbol Akademisi önümüzdeki Temmuz ayında 5. yılını dolduracak. Bu ilk beş yıllık planlarımız içinde tamamen tesisleşme, oluşum ve eksiklerimizin giderilmesi için altyapı çalışmalarını tamamlamak vardı. Bu düşüncelerimizin çoğunu tamamladık. Birinci önceliğimiz , Bucaspor Profesyonel takımımızın tüm kadrosunu , hiç dış transfer yapmaya gerek kalmaksızın , Bucaspor Futbol Akademisi’nin “Profesyonele Aday Futbolcu Yetiştirme Programı”nı başarıyla tamamlayan , kendi öz evlatlarımızdan oluşturmaktır . Bu bizlerin en büyük hayalidir. Bucaspor A takımımızda forma giyen oyuncularımızın tamamının, kendi özkaynaklarımızdan yetişen oyuncular ile sahaya çıktığımız gün, bizim en büyük bayramımız olacaktır. Bunun ilk adımlarını şu an A takımımızda forma giyen Bucaspor Futbol Akademisinden giden oyuncular oluşturuyor. Sizlerde A takımımızda forma giyen ağabeylerinizi örnek alarak daha da iyi olacaksınız”. Dedi.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Buderus1925
Şuan Türkiye'de şampiyonluk kovalayan u-15 u17 jenerasyonunda öz ve öz Bucanın çocuğu olan çok kardeşimiz var. ama seninde dediğin gibi Türkiye'nin her köşesinden bulup gelinen çok kardeşimiz var
Salih mesela marmaristen gelmiştir.
ama aynı kadroda bulunan Melih ve Zekeriya Bucanın çocuğudur.
 
Kalıcı değerlere sahip olmak önemli şu yüzyılda. bir tesisin, bir stadın, belli başlı demirbaşların seni ayakta tutar. yoksa canlı nakitparanın nasıl gelip nasıl gittiğini anlamayız, anlamazsınız bile
kimse beni yanlış anlamasında bende Altınbaş'ın Göztepe'yi fazla elinde tutacağını zannetmiyorum bu benim şahsi görüşümdür ki seneye eğer çıkarsanız ben yanılmış olurum çıkılmaz ozaman bir arkadaş yazdı dersiniz.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
nufus kağıdı benim gibi biraz eski olanlar hatırlar.
70-80 li yıllarda İzmirspor,90lı yıllarda Altay ın alt yapısı Türkiyede en iyilerdendi.
 
Türkiyede o zamana kadar transfer rekorunu kazandığı para ile Erdi yi Fenerbahçeye satan Altay kırmıştı.
 
Öyle bir altyapı vardıki Altayda İzmir de aileler hangi takımı tutarsa tutsun Altay'a verirlerdi çocuğu futbolcu olsun diye.(bir örneği Alpay Özalan)
 
Hem Altay Buca nın yaptığı gibi şehir şehir dolaşıp yetenekli çocukları toplamaz bizzat sıfırdan yetiştitirdi.
Bucanın gözde gençlerine bakıyorum bu gençler ya yurtdışından gelmiş yada İzmir dışından gelmiş. Şu an iyi paralara transfer olacak gençlerden İzmirli olan var mı? bilmiyorum. Ama o gençleri kesfedip yetiştirmek büyük iş kutluyorum Buca yönetimini.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Önceki Yorumlar
PlayStation 5, şimdiye kadar yapılmış en büyük oyun konsollarından. İşte tam da bu konunda...