#
#
Tottenham'ın başarılı sağ beki İngiliz Kieran Trippier, İtalya'nın dev kulüpleri Juventus ve Napoli'nin radarında. Anlaşmaya Napoli'nin daha yakın olduğu belirtilse de Juventus transferden vazgeçmek istemiyor.
25/06/2019 - 17:00
Juventus ve Napoli'nin, Tottenham Hotspur'un sağ bek oyuncusu Kieran Trippier için 28 milyon avroluk bir savaşta yer aldıkları konuşuluyor.
 
The Mirror'a göre, Juventus’un yeni patronu Maurizio Sarri, Manchester City'e giden Joao Cancelo'nun yerini İngiliz Tripper ile doldurmak istiyor.
 
Ancak gazete, Napoli'nin anlaşmaya daha yakın olduğunu ve hocaları Carlo Ancelotti'nin Tottenham ile transfer görüşmelerine çoktan başladığını açıkladı.
 
Aynı zamanda Spurs da transferin gözdesi olan sağ beki Kieran Trippier’i iyi bir teklif gelmesi durumunda satmayı düşünüyor yani olası iyi bir Juventus veya Napoli teklifininin geri çevrilme olasılığının düşük olduğu belirtiliyor. Tottenham, Trippier’i Burnley'den 2015 yılında sadece 4 milyon euro ödeyerek kadrosuna katmıştı.
 
Cancelo’ya gelince; Gazzetta dello Sport, Bianconeri spor direktörü Fabio Paratici’nin Londra’da City ile bir anlaşma imzalayacağını, bunun da 60 milyon euro civarına kadar çıkabileceğini iddia ediyor.
 
Kaynak: Football Italia, The Mirror
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
Dünyanın en büyük otomobil üreticileri dahil birçok firma uçan otomobil fikri geliştiriyor....