#
#
SERIE A
  1. TAKIMLAR
    O
    Av
    P
  1. Tamamını Göster »
SERIE A
Inter, Hollandalı teknik direktörü Frank de Boer'in görevine son verdi.
01/11/2016 - 13:55
Yeni sezon başında Inter ile anlaşan ve Ajax'taki performansı sonrası Serie A'da ne yapacağı merak edilen Frank De Boer'in İtalya macerası kısa sürdü.
 
Inter ile çıktığı 11 maçta 4 galibiyet, 2 beraberlik, 5 mağlubiyet alan De Boer, takımın ligdeki performansı ile beraber takımı iyi tanımamak, oyuncularla iletişim konusunda dil sorunları nedeniyle de sürekli eleştirildi.
 
Juventus'a karşı oynadıkları iyi oyun ve son şampiyona karşı aldıkları 2-1'lik galibiyet işleri biraz toparlar gibi olsa da daha sonra üst üste aldıkları Sparta Prag, Roma ve Cagliari mağlubiyetleri De Boer'in koltuğunu ciddi anlamda sarstı. Ümit vermeyen futbol, takımın potansiyelini ortaya çıkaramaması medyada sürekli eleştiri konusu oldu. 
 
 
De Boer yerine Stefano Pioli
Frank de Boer'in gönderilmesinden sonra Inter'de göreivin Stefano Pioli'ye teslim edilmesi bekleniyor. Gazzetta dello Sport bugün çıkan manşetinde en güçlü adayın Pioli olduğunu işaret etti.
 
 
​Pioli en son 2014-2016 sezonları arasında 2 yıl süre ile başkent ekiplerinden SS Lazio'yu çalıştırmış, 91 maçta 44 galibiyet, 20 beraberlik ve 27 mağlubiyetlik bir performans sergilemişti
 
Ryanair'den şakalı tweet
Ucuz bilet satan Ryanair, De Boer'in kulüpten gönderilmesinden sonra hocanın Hollanda'ya geri dönüşü için kendilerine bilet teklifinde bulundu. Ryanair'in tweeti twitterda gündem oldu.
 
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
Bilgisayar pazarının önemli oyuncusu Acer, oyuncuları oldukça memnun edecek duyurulara imza attı. Bunlardan...