#
#
PREMIER LEAGUE
  1. TAKIMLAR
    O
    Av
    P
  1. Tamamını Göster »
PREMIER LEAGUE
İngiltere kararını aylar öncesinden açıklayan Guardiola, Premier League'deki teknik adamlardan özür diledi.
12/01/2016 - 15:47
Bayern Münih Teknik Direktörü Pep Guardiola, gelecek sezon Premier Lig’e gideceğini açıkladığı için pişman. Guardiola, Ada'da görev yapan bazı menajerleri zor durumda bıraktığı gerekçesiyle özür diledi.
 
Manchester City Menajeri Manuel Pellegrini'ye bugünlerde en çok sorulan soru, gelecek sezon yerini Pep Guardiola'ya bırakmaktan korkup korkmadığı. Manchester United Menajeri Louis van Gaal de, zaman zaman aynı soruyla karşılaşıyor.
 
Zira Bayern Münih Teknik Direktörü Guardiola şimdiden, gelecek sezon Premier Lig'de yer alan bir takımı çalıştıracağını açıklamış durumda. Guardiola’nın büyük olasılıkla Manchester City’nin başına geçmesi bekleniyor. United ve Chelsea yönetimlerini de Katalan teknik adamı transfer etmeye çalıştıkları biliniyor.
 
Guardiola ise gelecek planlarını erken açıkladığı için pişman. Bayern Münih'in Katar'daki kampında basın mensuplarının karşısına geçen Guardiola, Ada'da görev yapan bazı meslektaşlarının baskı altında kalmasından dolayı üzgün olduğunu ifade etti. Hiç kimseyi kırmak istemediğini vurgulayan Guardiola "Çok üzgünüm ve özür diliyorum. Kimseyi kırmak ya da baskı altında bırakmak istememiştim. Çünkü tüm meslektaşlarıma büyük saygı duyuyorum." dedi.
 
Guardiola, gelecek sezon hangi takımı çalıştıracağını ise resmi kontratın altına imza attıktan sonra açıklayacağını söyledi.
Kaynak: NTVSpor
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
Teknoloji konusunda oldukça pratik destekler sunan 2020 Land Rover Discovery Sport, premium algısını yukarı...