#
#
İngiltere Milli Takımı'nda kritik Karadağ sınavı öncesinde, gündem bir hayli yoğun...
11/10/2013 - 18:00
Grupta Moldova ve San Marino haricindeki diğer rakiplerine karşı galibiyet alamayan ve gruptaki durumu sallantıda olan İngiltere Milli Takımı'nda sahadışı gündem de epey meşgul durumda.
 
Jack Wilshere ortamı gerdi
 
Adnan Januzaj'ın parlaması ve milli takımda forması şansı bulma ihtimalinin doğmasıyla, agresifliğiyle tanınan Wilshere da sert bir açıklama yaptı. İngiltere doğumlu olmayan hiçbir futbolcunun milli takımda oynamasına sıcak bakmayan genç yıldız, İngiltere Federasyonu'na da küçük çaplı bir çağrıda bulunmuş oldu.
 
Kaptanı ve hocası da destek çıktı
 
Kaptan Steven Gerrard, genç oyuncunun milliyetçi yaklaşımına saygı duyduğunu ve Wilshere'ın bu açıklamayı herhangi bir kişiyi hedef göstermeden yaptığını düşündüğünü söyledi. Teknik direktör Roy Hodgson da, Jack Wilshere'ın bu açıklamasının bir krize yol açmadığını ve oyuncusuyla paralel düşüncelere sahip olduğunu sözlerine ekledi.
 
Mesaj mevzusu
 
Hafta arasında patlak veren mesaj iddiası da ortalığı alevlendirmişti. Konu hakkında açıklama yaparak yalanlamada bulunan kaptan Steven Gerrard, Harry Redknapp'a milli takımın başına geçerse çok mutlu olacağına dair bir mesaj attığına ilişkin yapılan haberleri net bir dille geri çevirdi.
 
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
Fiyatlarına son olarak geçtiğimiz ekim ayında yakından baktığımız 2020 Ford Focus, yaklaşık...