#
#
Mauro Icardi'nin Inter'deki sıkıntılı dönemi devam ediyor. Yeni hoca Conte üzerini çizdi. Transfer sezonu kapanmadan karar vermek zorunda.
22/08/2019 - 02:45
Geçen sezon Inter'de bekleneni veremeyen Icardi ile sezonu iyi geçiremeyen ve son dönemeçte Şampiyonlar Ligi vizesi alan takımda yeni sezon için anlaşılan Antonio Conte'nin yıldızı barışmadı. Conte, kadrosunda Mauro Icardi'yi istemediğini ve planlarında olmadığını açıklamıştı.
 
Kulüp yönetimi ve Juventus'tan transfer sportif direktörü Beppe Marrotta da Icardi'nin Inter'de bir geleceği olmayacağını belirtti. 
 
O günden beri adı birçok kulüp ile anılan Icardi için transfer meselesi giderek kartopu gibi devleşen bir mesele haline geldi. Menajeri olan eşi Wanda Nara'nın sert ve transferin yönü konusundaki kararlı tutumu Icardi'nin Inter'den hemen kopmasına da olanak sağlamadı. İtalyan medyasına göre zaten Icardi'nin saha içindeki performansından bu transfer meselelerine kadar Icardi'nin sorununun menajerinin eşi olmasından kaynaklandığına vurgu yapıldı. Aralarındaki karı-koca ilişkisi, sözkonusu iş olduğunda da devreye giriyor. 
 
Eğer Inter'den ayrılacaksa gideceği yerde alacağı kontrat ve şartları aynı zamanda Icardi ailesinin evdeki ve hayattaki standartlarını da belirleyecek. Eşin menajerin olunca o paranın birlikte harcanacağı aşikar. Ancak ne kadar paranın kabul edilebilir olduğuna eş-menajer Wanda Icardi karar veriyor. 
 
Şimdi Icardi için bu akşam Sky Sports Italia kaynaklı sadece Juventus'a gidebileceğini belirttiği bir haber çıkıyor. Eşi Wanda, Inter eğer Napoli'den gelecek €65M'luk teklifi kabul olsa bile Napoli'ye gitmek istemediklerini belirtiyor. Hatta çiftin Capri'ye bir özel foto çekimine gidecekleri ve başkan De Laurentiis ile görüşmeyecekleri bile dillendiriliyor.
 
Milano'da yaptırdığı yeni ev pek İtalya'dan ayrılmak istemediğine de işaret aslında. Belki en fazla Torino x Milano arası gidip gelmek sözkonusu olacak, Juventus transferi gerçekleşirse. Ancak kendisini istemeyen Inter'de gerekirse Ocak ayına kadar tribüne çıkar beklerim demesi de Icardi'nin de gözü kararttığını gösteriyor. Ya Juventus ya da hiç.
 
 
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
Teknoloji devi Apple’ın çok dikkat çeken iPhone 12 ailesi için testler gelmeye devam ediyor. Bu sefer...