#
#
UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi Resmi Akıllı Telefonu HTC şimdi de e-Spor’u destekliyor
03/02/2015 - 12:32
HTC üç seçkin eSpor takımı Cloud 9, Team Liquid ve Team Solomid’in (TSM) sponsorluğu ile Kuzey Amerika ve Avrupa’daki e-Spor alanına girdiğini açıkladı.
 
HTC’nin sponsorlukları, geçen hafta sonu Cloud 9 ve Team Liquid’in X Games Aspen’de düzenlenen ilk Counter Strike: Global Offensive turnuvasında ve üç ekibin de Kuzey Amerika’daki League of Legends Şampiyonluk Serisi (LCS) sezonuna katılması ile başladı.
 
HTC Başkanı Cher Wang konuyla ilgili açıklamasında, “Geride kalan birkaç yılda, e-Spor ciddi bir büyüme kaydederken biz de bu spora büyük bir tutku duyan insanlar ile kendi müşteri tabanımız arasında bir sinerji görüyoruz. Bu yetenekli takım ve bireyleri destekleme kararını almakta çok da zorlanmadık” dedi. 
 
Cloud 9, Team Liquid ve TSM dünyanın en tanınan ve başarılı e-Spor takımları arasında yer alıyor. En başarılı Kuzey Amerika merkezli oyun organizasyonlarından biri olan Cloud 9’ın Twitter üzerinde yaklaşık 150.000 takipçisi bulunuyor. TSM ayda altı milyon tekil Twitch izleyicisine ulaşırken Team Liquid’in YouTube kanalı ise bugüne kadar 25 milyon defa izlendi.
 
 
Dünya çapındaki popülaritesinin hızla yükselmesi sayesinde, birçok geleneksel spor dalı ile boy ölçüşecek izlenme düzeylerine ulaşan e-Spor’da, bu seçkin takım sponsorlukları da HTC’nin oyun severler ve müşterileri ile temasa geçmesi için muazzam bir fırsat sunuyor. HTC ve takımlar hakkında daha fazla bilgi için, Twitter üzerinden HTC, Cloud 9, Team Liquid ve Team Solomid’i linklerinden ulaşabilirsiniz.
 
 
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
Yanlış olmasın o takımlar sadece LoL takımı değiller, aynı zamanda Dota 2 takımları hatta Dota 2 takımı olarak kuruldular.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
5 Ağustos tarihinde Galaxy Note 20 ile beraber resmi olarak tanıtılacak Samsung Galaxy Note 20 Ultra için fiyat...