#
#
Kocaelispor tribün grubu Hodri Meydan, Altay maçı biletlerine dair çıkarılan çirkin ithamlar sonrasında sert bir karar alarak tribünlerden çekildiklerini duyurdu.
22/03/2017 - 15:49
Pazar günü oynanan Altay maçına giden Kocaelispor taraftarları arasında maçtan önce depasmana hareket ederken meydana gelen elim olayda hayatını kaybeden tribün liderlerinden Serhat Boz'un öldürülmesiyle zaten büyük bir yıkım yaşayan tribün üstüne bir de Altay maçı biletlerine dair sosyal medyada itham altında kalınca sert bir karar alarak tribünlerden çekildiğini duyurdu.
 
Hodri Meydan lideri Özgür Taşkıran, şunları söyledi:

 
“Biz bugüne kadar bir tek taraftarımızın burnu kanamasın, canı yanmasın diye uğraş verdik. Ama Pazar günü canımızı, Serhat Boz kardeşimizi haince bir saldırıda kaybettik. Serhat’ın ölümü hepimizi derinden üzdü. Bundan sonra tribünde hiçbir acının yaşanmaması için ne gerekiyorsa yapmaya hazırdık. Serhat’ın mezarına toprak atarken, pazar günü arkadaşlarımızla birlikte bir karar aldık. Bundan sonra tribünde olmayalım dedik. Ama acımız dinsin, önce Serhat’ın yasını tutalım, daha sonra bu konuyu açıklarız diye bekliyorduk.  
 
Tabir bu sırada özellikle sosyal medya üzerinde çok büyük haksızlıklara uğradık. Özellikle Altay maçı için İzmit’te topladığımız maça giriş ücretleri üzerinden çok değişik yorumlar yapıldı. Bugüne kadar ülkenin dört yanına taraftar kardeşlerimizle birlikte gittik. Sayısız deplasmanda omuz omuza bağırdık, takımımızı destekledik. Bugüne kadar hakkımızda tek bir dolandırıcılık, sahtekarlık suçlaması olmadığı halde, Serhat Boz gibi her deplasman yanımızda olan bir kardeşimizin acısı yaşanırken bunların yaşanması bizim acımızı daha da büyütmüştür. 
 
Hodri Meydan olarak, bu deplasmanda topladığımız para olan 6.900 TL’yi Kocaelispor aracılığıyla Altay Kulübü’ne makbuzu karşılığı taraftarlarımızın maça giriş ücreti olarak bu para ödendi. Ama Serhat kardeşimiz daha mezarına konulmadan bu yolla bize çamur atmaya çalışanlara yazıklar olsun diyorum. Bizim için Serhat’tan sonra tribüne olmakla olmamak arasında fark yoktur. Bu nedenle yönetim kurulundaki arkadaşlarımızla birlikte tribünü bırakma kararı aldık. Bizim yüzümüzden maça gelemediğini söyleyenlerin de önü açılmış oluyor.  
 
Bizler, özellikle 2007’den bu yana tribünde alkol, uyuşturucu gibi maddelerin kullanımını engellemek için büyük uğraş verdik. İstedik ki, tribünde sigara içen bir genç kardeşimiz bile kalmasın. Bu sırada üzdüğümüz, kırdığımız insanlar mutlaka olmuştur. Başta onlardan ve kentimizden helallik istiyoruz. Taraftarlarımızdan tek ricam, bu takım için gerçekten gecesini gündüzüne katarak çalışan Başkanımız Bahri Yavuz’a sahip çıksınlar. Onu yalnız bırakmasınlar. Kocaelispor’un başarısı için onun etrafında kenetlenmeye devam etsinler.  
Bugüne kadar Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Karaosmanoğlu’ndan çok destek gördük. Taraftarlarımızın ve kulübümüzün ne zaman bir sorunu olsa, çözümden yana olmuştur. Sayın Valimiz Hasan Basri Güzeloğlu, göreve başladığı günden bu yana Kocaelispor’a desteğini esirgememiştir. Bu sezon Cizre maçına giderken taraftarlarımızın tribüne alınması için kefil bile olmuştur. Her ikisine sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Basınımız, muhabir arkadaşlarımız, herkes hakkını helal etsin. Artık biz yokuz.” 

twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
Haluk abiyle Mustafa abi her ne kadar hepimiz kardeşiz,izmitliyiz dese de maratonla barışılacağını düşünmüyorum.Kale arkasında genel olarak maratona karşı bir öfke var.Bunun dışında tribünün 2 farklı güce bölünmesi de takımı hakikaten çok olumsuz etkiliyor,biz kale arkadan ne kadar bağırırsak bağıralım geçen yıllardaki maratonun ateşleyici gücü bir türlü takıma yansımıyor keza maratondaki tayfada o etkiyi sağlayamıyor.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Takım bu sene iyi olmayınca tribunle ilgili net bir tabloda çıkmıyor ortaya.Fakat son iki iç saha maçında görülen kale arkasındaki Haluk Bozo ve Mustafa Güler'in organize ettiği tribün tecrübeli olmalarından ötürü 2 gömlek üstün maratondaki taraftarlara göre.
 
Enver Bey ve Haluk Bozo ileride birlikte tribün yapabilecek ortamı bulurlarsa geçmişteki gibi olunur,bu dedigim olmazsa sancılı süreç devam eder.Yeni stada geçtiğimizde zaten benim içimden Hodri Meydanın tıpkı Teksas tribünü gibi kale arkasında olmasının daha güzel olacağını düşünüyordum kim bilir belki de hayırlı olur ileride bizim için yaşayıp göreceğiz...
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Haluk abi’nin Mustafa abinin Yalçın abinin enerjileri mücadeleleri yeter.Haluk Bozo o yaşına rağmen resmen yırtınıyor,helal olsun.Takım beraberliğe aboneyken bu sene orta sıra takımı olduğumuz artık kesinken bu sayıyla iyi bile tribün.Transfer açılıp yeni stada geçilince çıkış kapısı da olmayan kale arkada güzel tribün olacak.O havayı belki seneye az ihtimalle de ikinci yarı yakalarız
 
Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Tribün hiç bir zaman eskisi gibi olmayacak. 1,5 sene sonra maça gittim, oynanan futbol, tribünlerin mevcut halini gördükten sonra çok pişman oldum. En iyisi uzak kalmak. Çok büyük adamdın Serhat abi,ruhun şadolsun.
 
LG-H525n cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
21.10.2017
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Baturman'da açıklama yapmamış 1 haftadır tribün güzel diye tribün böyle de gider diye net gözüküyor bu tribün'de Özgür abinin ağırlığı vardır.Kendisi çekilir veya çekilmez o olmazsa Haluk abiler var Mustafa Güler var dakika 41'de Serhat Boz ölmedi kalbimizde yaşıyor diye inleyecek yine o Maraton tribünü..
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Serhat boz’un katil zanlılarından bir tanesi dün akşam vuruldu
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Serhat BOZ’un vefatından sonra ikinci kurşunlama olayı kan akmaya devam edicek gibi kimse sağduyulu davranmıyor herkes silahlanmıs pusuda karsıdan hareket bekliyor.Tribun semtler carsı mahalleler bile gruplaştı neler geldi gecti su tribunun basindan yıkılmadı suan kendimizi bitiriyoruz hakkımızda hayırlısı
 
http://www.ozgurkocaeli.com.tr/kebapcida-silahli-saldiri-2-yarali-335430h.htm
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Birlik beraberlik sağlanmış Korfezde helal olsun..Kendı şehirinin takımını destekleyenler asla kaybetmez..
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.

"ricky" dedi ki;

Yeri burasi degil ama merak ettigimden soruyorum sanirim bugun KEV tesislerinin satisi vardi ne oldu ? Kocaelisporlu arkadaslar bilgilendirebilir mi?
 
SM-G800H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kravatlılar değil,atkılılar kazandı.
Kulübün kasasına 40 M TL girecek.
https://youtu.be/SE3TM5TsgMo
 
Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Önceki Yorumlar
Sosyal medyanın etkisiyle herkes daha iyi fotoğraf çekmek istiyor, doğal olarak bu konuda üretilen içerikler...