#
#
PREMIER LEAGUE
 1. TAKIMLAR
  O
  Av
  P
 1. Tamamını Göster »
PREMIER LEAGUE
Hamza Hamzaoğlu'ndan eski öğrencisi Niasse'ın Everton'a transferi hakkında çarpıcı bir açıklama geldi.
03/02/2016 - 16:50
Galatasaray'a aldırmak için çok uğraştığı ancak başarılı olamadığı Niasse'ın 13 milyon sterline Everton'a transfer olması ile ilgili düşüncelerini Hürriyet'e anlatan Hamza Hamzaoğlu, "Bu bir dramdır." dedi.
 
Oumar Niasse’nin İngiliz takımı Everton’a 13 milyon sterllin karşılığında transfer olması G.Saray’ı karıştırdı.
 
Sarı kırmızılı takımı çalıştırdığı dönemde, Akhisar’da da öğrencisi olan Senegalli yıldızı almak için çok uğraşan Hamzaoğlu o dönem transferin neden gerçekleşmediğini şöyle anlattı: “Sosyal medya Niasse transferinin olmamasında etkiliydi. O dönem Bilal’i aldığımızda da sosyal medyada çok eleştiri oldu. Bir de üzerine hemen Niasse'ı getirmek o dönemde sosyal medyada patlama yapacaktı. Bunları düşünmemiz dahi bir dram. Türk futbolunun dramı.”
 
Niasse'ın bilinmeyenleri:

 • Jose Mourinho kalsaydı, Chelsea’ye transfer olacaktı. Ancak Portekizli teknik adamın görevden alınması bu işi yatırdı.
 • Akhisar’a 80 bin Euro bonservis bedeli karşılığında alındı. Maç başı ücreti, bonusları ile birlikte 250 bin Euro’ya forma giydi.
 • Akhisar, Niasse’dan L. Moskova’ya giderken 5.5 milyon Euro, Ruslar ise Everton’a satışından 13 milyon Pound gelir sağladı.
 • Didier Drogba’nın manevi kardeşi gibi. Akıl hocası Drogba. 
Kaynak: Hürriyet
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
Ufak performans iyileştirmeleriyle yola devam edecek olan 2021 Porsche 911 Turbo, iki farklı gövde tipi ve kendine has...