#
#
Antalyaspor başkanı Gültekin Gencer, Gençlerbirliği maçından dolayı hayal kırıklığına uğradığını açıkladı.
25/01/2016 - 19:47
Antalyaspor Kulübü Başkanı Gültekin Gencer, futbolcularını Gençlerbirliği maçında tanıyamadığını belirterek, "Fornezzi hariç takım tamamen hayal kırıklığıydı. Sahada aldığının karşılığını vermeyen futbolcular topluluğu vardı." dedi.
 
Antalyaspor'a şehrin desteğinin az olmasına rağmen yönetimin futbolcularına karşı görevini yerine getirdiğini vurgulayan Antalyaspor Başkanı Gültekin Gencer, "Gençlerbirliği maçından önce futbolcularımıza, gelecek yıla ait ödemelerinin tamamı yapıldı. Futbolcularımızın bir çok kulüpteki futbolculara göre kafası daha rahat olmasına rağmen Gençlerbirliği maçında hiçbirini tanıyamadım. Tamamen hayal kırıklığıydı." ifadelerini kullandı.
 
Futbolculara mağlubiyet cezası
Yönetim kurulu toplantısında Medipol Başakşehir ve Gençlerbirliği mağlubiyeti nedeniyle futbolculara para cezası verilmesini talep edeceğini kaydeden Gencer, "Yönetim kurul üyelerimizden futbolcularımıza Medipol Başakşehir maçı için 10 bin, Gençlerbirliği mağlubiyeti dolayısıyla da 20 bin lira ceza verilmesini talep edeceğim. Futbolcularımıza istediklerini verdiğimiz zaman onlar da puan kazanmıyorsa cezasını çekecek." dedi.   
 
Son 11 maçta sadece 7 puan
Antalyaspor, ligde oynadığı son 11 maçta 7 puan toplarken, 19'uncu haftayı 21 puanla tamamladı. Son 4 maçında da galibiyet elde edemeyen kırmızı-beyazlı takım, Gençlerbirliği maçında ise sergilediği futbolla eleştiri aldı.
Tolga YILDIRIM (DHA)
Kaynak: Radikal
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
Analist şirket Canalys, Xiaomi Redmi Note 8 modelinin 2019 yılının sonunda en çok satan Android telefon...