#
#
Liverpool'un 18 yıl formasını giydikten sonra ABD'nin Los Angeles Galaxy takımına transfer olan Steven Gerrard, Beşiktaş'tan teklif aldığını açıkladı.
12/09/2015 - 11:34
Liverpool'un efsanevi eski oyuncusu Steven Gerrard, Los Angeles Galaxy'e gitmeden önce Tottenham ve Monaco başta olmak üzere birçok takımdan gelen teklifleri reddettiğini açıkladı. İngiliz basınına konuşan Steven Gerrard, MLS'ten gelen teklifin büyük paralar kazanmakla alakalı olmadığını, Katar, Fransa, İspanya ve Türkiye'den daha iyi teklifler geldiğini belirtti.
 
''Bilc beni aradı ve Beşiktaş için ikna etmeye çalıştı''
Steven Gerrard, ''Liverpool ile kontrat uzatmama kararı alınca ilk teklif Beşiktaş'tan oldu. Slaven Bilic beni aradı ve ikna etmeye çalıştı. Sonra Monaco aradı, iyi bir teklif masaya koydular. Ardından Paris'ten reddetmesi zor bir tane daha geldi. David Moyes, beni birkaç defa aradı. Real Sociedad'ta oynayıp oynamayacağımı merak etti. sonra, birkaç Premier Lig takımından teklif geldi ama Liverpool'a karşı oynamayacağımı söyledim. Tottenham Menajeri Mauricio Pochettino, bana çok iyi bir teklif ve çok iyi bir rol verdi. Premier Lig'de bir yıl daha üst seviyede oynayabilirdim. Ancak yine de Liverpool'a karşı oynamak istemedim'' ifadelerini kullandı.
 
''Katar'dan 13.5 Milyon Euro'luk teklif''
Liverpool'un kendisini tekrar istediğini yeterince belli etmediğini belirten Gerrard; ''Tüm bonusları bile dahil edersek bir önceki sezon verilen garanti paradan yüzde 40'lık bir indirim istediler. Beni istediklerini daha fazla belli etmeliydiler. Los Angeles'a gitmemin nedeni ailem için kaliteli bir hayat istememdi. Katar'dan 2 yıl 13.5 milyon Euro'luk bir teklif geldi ama orası da ailem için ideal yer olmadığı için reddettim'' dedi.
 
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
Enerji Bakanı Fatih Dönmez, yaptığı açıklama ile yerli otomobil gibi elektrikli otomobil pilleri...