#
#
FUTBOL KÜLTÜRÜ
Paul Gascoigne'u sahalarda izlemiş bir nesil için bugün onun geldiği hal hayranları için üzücü.
28/08/2018 - 02:17
Tottenham ve Lazio'da forma giydiği yıllarda saha içindeki zıpır kişiliği ile taraftarların sevgilisi olmuş Gascoigne, son birkaç yıldır artık magazin basının radarında ve attığı her adım olay ve haber oluyor.
 
Kendini uyuşturucu ve alkolün esaretine kaptıran eski golcü, geçtiğimiz günlerde İngiltere'de yaşanan bir taciz olayından ötürü tutuklandı. Durham'da bir tren istasyonunda bir kadının kendisini taciz ettiği şikayetiyle gözaltına alınan, sonra tutuklanan ve hakim karşısına çıktıktan sonra da serbest bırakılan Gascoigne bu davanın peşini bırakmak istemiyor.
 
 
Hakim tarafından serbest bırakılsa da o gün tren istasyonunda bu olaya dair görgü tanıklığı yapabilecek birilerini arıyor. Zira Gascoigne, kadının bu konuda kendisini yersiz suçladığını ifade ediyor. 
 
 
Gascoigne, geçtiğimiz Dünya Kupası'nda bir kanal için yorumcu olarak anlaşmış ancak sağlık problemleri nedeniyle yayınlara çıkamamıştı. 
 
 
 
 
 
 
 
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
Teknoloji devi Apple, bir kez daha iPhone yavaşlatma konusunda gündemde yer alıyor. Bu sefer konunun merkezinde Avrupa...