#
#
İngiltere'yi Dünya Kupası'nda yarı finale taşırken giyim tarzıyla da dikkat çeken Gareth Southgate'in maçlarda giydiği yelek mağazalarda tükendi.
10/07/2018 - 17:00
1990'dan beri Dünya Kupası'nda yarı final özlemi çeken İngiltere'yi yarı finale çıkartan Gareth Southgate adada kahraman olarak kabul edildi bile.
 
Dünya Kupası maçlarında giyim tarzı ve şıklığıyla ön plana çıkan Southgate'in Marks & Spencer'larda satılan yeleğinin XXL beden dışında tükendiği açıklandı. İngilizlerin, Southgate'in kıyafetlerine büyük ilgi gösterdiği ve milli takımı giydiren Marks & Spencer mağazalarına akın ettiği yazıldı. Klasik giyimin önemli parçalarından biri olan yelek genelde Southgate'in en alttan bir düğmeyi açmasıyla daha sportif bir görünüm sağlıyor.
 
Gareth Southgate'in yıllar içinde değişen giyim tarzının turnuvayla beraber zirve yapması şaşırtıcı değil. The Sun gazetesinin haberine göre Southgate'in yelek giymesinin sebebi Kraliyet Donanması'nın üyesi olan büyükbabası Arthur Toll olabilir. Arthur Toll'un askeri gelenekler sebebiyle yaşantısında kıyafetlerine fazladan özen gösterdiği biliniyordu. Büyükbabasından etkilendiği düşünülen Southgate, 2017'de takımı kraliyet askerleriyle birlikte kampa sokarak dikkatleri çekmişti.
 
Çarşamba günü Hırvatistan ile oynanacak yarı final maçının 53 milyona yakın nüfuslu İngiltere'de 37 milyon seyirciyle rekor kırması bekleniyor. Hırvatistan - İngiltere maçını Cüneyt Çakır yönetecek.
 
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
Normal Reno sonrasında OPPO Reno 10x Zoom modelinin de resmi Türkiye satış fiyatı belli oldu. Telefonu almak...