#
#
SÜPER LİG
  1. TAKIMLAR
    O
    Av
    P
  1. Tamamını Göster »
SÜPER LİG
Galatasaray, İzet Hajrovic hakkında borsaya yaptığı açıklamada, Hajrovic’in lisans alıp almamasının oyuncu ile kulüp arasındaki davayı etkileyecek bir durum olmadığını belirtti.
01/08/2014 - 16:40
Galatasaray, alacaklarını tahsil edemediği gerekçesiyle kulüple sözleşmesini fesheden İzet Hajrovic hakkında borsaya açıklamada bulundu.
 
Werder Bremen’le anlaştıktan sonra FIFA’dan oynamak için lisans alan Hajrovic hakkında yapılan açıklamada şu ifadeler yer aldı: 
 
"FIFA Oyuncu Statüsü Komitesi'nin İzet Hajrovic'e geçici lisans verilmesini kabul etmesi kararı şirketimiz ile bu oyuncu arasındaki uzlaşmazlığın esasına ilişkin değildir. FIFA, bir futbolcu ile Kulüp arasında uzlaşmazlık olan durumlarda, futbolcunun oynamasına izin verilmemesi halinde telafisi imkansız zararlar oluşabileceği gibi mülahazalarla ekseriyetle geçici lisans çıkarılması tedbirini kabul etmektedir. Şirketimiz ile oyuncu arasındaki uzlaşmazlık şu anda FIFA Uzlaşmazlık Çözüm Komitesi ("FIFA DRC") önündedir. FIFA DRC kararının akabinde taraflardan birinin başvurması halinde de konu CAS'ın önüne taşınacaktır. Uzlaşmazlığın esasına girip ayrıntılı hukuki incelemeyi yapacak olanlar bu kurullardır. Şirketimiz FIFA DRC'ye konuya dair görüşlerini ayrıntılı olarak iletmiştir. Hukuki mücadelemiz sonuna kadar kararlılıkla sürdürülecektir."
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
Dünyanın en büyük otomobil üreticilerinden Hyundai, elektrikli otomobil pazarında daha da öne çıkacak...