#
#
Fenerbahçe'nin transfer teklifi yaptığı Brezilyalı genç yıldız Gabigol, sarı lacivretli kulübe olumsuz yanıt verdi...
01/09/2015 - 13:37
''Fenerbahçe gibi büyük bir kulüpten teklif aldığım için çok gururlandım'' diyen 19 yaşındaki forvet, Santos'taki misyonunu tamamlamak için teklifi reddettiğini söyledi. Sow’u 16 milyon euro’ya satan Fenerbahçe’nin transfer etmek istediği genç Brezilyalı forvet Gabriel Barbosa, Santos’ta kalmaya karar verdiğini açıkladı.
 
Facebook sayfasıdan bir açıklama yayınlayan Gabigol, Fenerbahçe’den teklif aldığı için çok gururlandığını ama daha 19 yaşında olduğunu ve Santos'taki misyonunu tamamladığını belirtti.
 
Genç yıldızın açıklaması şöyle:
 “Son günlerde hakkımda çıkan transfer haberleri üzerine açıklama yapma gereği duydum. Geçtiğimiz haftasonu menajerim, Fenerbahçe'nin teklifini iletti. Fenerbahçe gibi büyük bir kulüpten teklif aldığım için çok gururlandım. Alex, Roberto Carlos, Deivid ve Zico gibi büyük isimlerin görev aldığı bir kulübün ilgisi beni çok mutlu etti. Sosyal medyadan bana pozitif mesajlar gönderen Türk taraftarlara çok teşekkür ediyorum.
 
Ancak daha 19 yaşındayım, Santos'taki misyonumu tamamladığımı düşünmüyorum. Burada öğreneceğim çok şey var. Bu yüzden Santos'ta kalmaya karar verdim. Kazanacağım çok kupa, taraftarlarla geçireceğim güzel günler var. Santos'taki futbolumla Milli Takım’a seçilmek istiyorum.
 
Teşekkürler”
Kaynak: NTVSpor
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
Dünyanın en çok kullanılan e-posta servisi Gmail için yeni tasarım henüz çıkmadan...