#
#
Başkan Aysal'la dün masaya oturan Mor Menekşeler Burak'ı resmen istedi. Kapıyı 27 milyon Euro'dan açan Aysal, 20'ye kadar indi. İtalyanlar ise 15 milyon Euro teklif etti
24/05/2013 - 14:11
G.Saray'ın gol makinesi Burak Yılmaz için Avrupa'nın devleri kulübün kapısına dayandı. Mourinho'nın başına geçeceği Chelsea'nin de istediği Kral için hızlı hareket eden ve üç gündür İstanbul'da kamp kuran Fiorentina, dün Başkan Ünal Aysal'la resmen masaya oturdu. İtalya Kulübü kapıyı 15 milyon Euro'dan açtı. Teklifi yetersiz bulan Başkan Aysal, 27 milyon Euro istedi. Fatih Terim'in eski takımı olan Mor Menekşeler'in bu dostluğunu da kullanarak pazarlıklarını sürdürdüğü ve Aysal'ın 20 milyon Euro'ya kadar indiği belirtildi. Golcüsü Jovetic'i Juventus'a satan ve Burak'ı ısrarla isteyen Fiorentina ile G.Saray arasındaki görüşmeler devam ediyor. 
 
Chelsea için Jose'nin menajeri devrede
Chelsea'nın de listesindeki Burak Yılmaz operasyonunda aynı zamanda Jose Mourinho'nun da menajeri olan Jorge Mendes'i devreye soktuğu öğrenildi. Arda'nın Atletico Madrid'e transferinde de bir numaralı isim olan ve Türkiye'de ortağı Ahmet Bulut ile birlikte hareket eden Portekizli menajerin, Fernando Torres'i takımda istemeyen Mourinho'nun Burak Yılmaz transferi için yoğun bir çalışma içine girdiği gelen haberler arasında. 
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
Tanıtımının üzerinden geçen sekiz aylık zaman diliminin ardından Türkiye pazarına...