#
#
Şanlıurfaspor Kulüp Başkanı Fethi Şimşek, 12 Haziran’da yapılacak kongrede aday olmayacağı sorusuna; “Bakanımız Faruk Çelik, Büyükşehir Belediye Başkanı ve ilçe belediye başkanları ile konuştuktan sonra adaylıkla alakalı kararımı açıklayacağım” dedi.
04/06/2016 - 15:44
PTT 1.Lig'de üç sezondur lige şampiyonluk parolasıyla başlayan ve hüsran ile sonuçlanan Şanlıurfaspor'da başkan Fethi Şimşek'in göreve devam edip, etmeyeceği tartışılıyor.
 
Geçtiğimiz günlerde kulübün borcunun 36.000.000 TL olduğunu açıklayan başkan Fethi Şimşek, 12 Haziran'da yapılacak kongre öncesinde camiaya siyasi destek olmazsa aday olamacağım mesajı verdi.  
 
Fethi Şimşek, yerel bir gazeteye yaptığı açıklamada, 12 Haziran’da yapılacak kongre ile ilgili eski yöneticiler ve mevcut yöneticilerle bir araya geldiklerini belirterek, “Eski yeni yöneticileri dinledik. Beyin fırtınası yapıldı, çalışıldı. Bakanımız  Sayın Faruk Çelik, Büyükşehir Belediye Başkanımız Nihat Çiftçi ve ilçe belediye başkanlarımızla da görüşüp Şanlıurfaspor için en hayırlı karar neyse onu alacağız” dedi.
 
Şanlıurfaspor duble yol kadar önemlidir. 
 
“Şanlıurfa’ya yapılacak duble yol kadar, Şanlıurfaspor da Urfa’ya yapılacak yatırımlardan en önemlisidir. Bunu düşünürken Şanlıurfa yönetiminden, bakanından, büyükşehir belediye başkanından,  ilçe belediye başkanlarından bağımsız düşünemeyiz. Sorumluluğu bize verirlerse devam ederiz.'' dedi. 
 
Fethi Şimşek'in, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik'ten ve yerel yöneticilerden gerekli destek sözünü almasını durumunda aday olmayacağını söyleniyor. 
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
Otonom drone’larıyla adından söz ettiren Skydio, yeni X2 modeli ile ticari drone pazarına giriyor. Skydio...