#
#
SÜPER LİG
  1. TAKIMLAR
    O
    Av
    P
  1. Tamamını Göster »
SÜPER LİG
Fenerbahçe bu sene işlerin rayında gitmemesi halinde önce Aykut Kocaman, ardından da bir kısım futbolcular bedel ödeyebilir; ama uzun yıllar sonra Aziz Yıldırım karşısında Ali Koç gibi dişli bir aday varken bedelin en büyüğünü ödeyecek isim de bellidir.
27/08/2017 - 00:06
Tribündergi Twitter hesabından yapılan ve 45,615 kişinin katılımıyla gerçekleşen ankette, katılımcıların Fenerbahçe'nin mevcut gidişatının sorumlusu olarak kimi gördüğü sorulmuştu.
Anket sonucuna göre %46'lık bir kesim yönetim başta olmak üzere, Aykut Kocaman ve futbolcuları bir bütün olarak sorumlu buluyor
 
 
Yine anket sonuçlarına göre katılımcıların büyük bir kısmı şu anda yaşanan sorunlardan ötürü yönetimi hatalı bulmakta.  
Her ne kadar oyuncuların ve Aykut Kocaman'ın şu ana kadar geçen süredeki performansları eleştirilse de Kadıköy'deki son Vardar maçında taraftarların yönetimi yoğun bir katılımla istifaya davet etmesi olası bir başarısızlık sonunda yaşanacakların bir fragmanı oldu aslında. Aziz Yıldırım özelinde Fenerbahçe yönetimi uzun süredir eleştirilse de Kadıköy'de bu denli yoğun tepki almaları pek vaki değil.
 
Fenerbahçe taraftarı yeni bir yönetim yeni bir futbol anlayışı istiyor. Aziz Yıldırım uzun yıllardır bu hoşnutsuzluğu büyük bir beceriyle görmezden gelmeyi, bertaraf etmeyi veya başka paydaşlara kanalize etmeyi becerdiyse de 'Yolun Sonu Görünüyor' melodisi onun da kulaklarını çınlatmaya başladı.
 
Fenerbahçe bu sene şampiyon olsa dahi taraftarın bu değişim arzusundan ve yönetime karşı hoşnutsuzluktan vazgeçeceğini düşünmüyorum.
 
Asım Duman
asim_duman@hotmail.com
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
Son dönemin gözde ismi Xiaomi, beklenen Android tablet modeli Mi Pad 4‘ü resmi olarak lanse etti. Dikkat çeken...