#
#
Amed Sportif, Fenerbahçe maçını kazanmayı hedefliyor. Fenerbahçe'nin gücünü bildiklerini söyleyen Teknik Direktör Küçükbayrak oyuncularına güveniyor.
07/02/2016 - 16:50
Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup’ta mücadele eden ama adını Ziraat Türkiye Kupası çeyrek finaline yazdırmayı başaran  Amed Sportif Faaliyetler, Fenerbahçe ile oynayacağı tarihi maçın hazırlıklarına başladı.
     
Yeşil kırmızılı ekibin, Sertaç Küçükbayrak yönetiminde yaptığı idman, düz koşunun ardından yarı sahada yapılan çift kale maçla sona erdi. Teknik Direktör Sertaç Küçükbayrak, Fenerbahçe ile oynayacakları maçı kazanmak istediklerine vurgu yaptı.
 
Ziraat Türkiye Kupası'nda oynadıkları maçlarda üstün performans sergilediklerini anımsatan Küçükbayrak, "Rakibimizin gücünü çok iyi biliyoruz ama biz de iyi takımız. Çeyrek finale yükselmemiz takımımızın gücünü ortaya koyuyor. Fenerbahçe maçında kazanmak için mücadele eden bir oyun sergileyeceğiz. Büyük takımlara karşı futbolcular çok daha kolay motive oluyorlar. Bu nedenle Fenerbahçe maçı hazırlıkları sorunsuz geçiyor. Futbolcularımız da bu maçı düşünüyor. İnşallah bu maçı bileğimizin gücüyle kazanır ve taraftarımızı bir kez daha sevindiririz." dedi.
 
Kaynak: NTVSpor
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
Netflix’in son Türk dizilerinden biri olan Aşk 101 dizisinin fragmanı yayınladı. Kısa bir süre...