#
#
#HerNefesteBirlikteyiz diyerek yola çıkan ve Galatasaray Futbol Takım’nın ana sponsorluğunu üstlenen Nef, bugün gerçekleşecek Beşiktaş-Galatasaray derbi maçında her iki takıma da başarılar diliyor.
25/09/2016 - 21:16
Ve beklenen karar sonunda çıktı… 5 yıllık aradan sonra taraftarlar için uygulanan deplasman yasağı kalktı. Futbolun birlikte yaşandığında heyecanların arttığı fikrinden yola çıkarak sponsorluğunu #HerNefesteBirlikteyiz sloganıyla güçlendiren Nef, derbi maçı için her iki takıma da başarılar dilerken, “İster kendi evinde, ister başkasının evinde, gerçek taraftarlık bugün kendini gösterecek” diyor.
 
2011-2012 sezonunun başında uygulanmaya başlanan deplasman yasağı bugün oynanacak Beşiktaş – Galatasaray derbisi ile son buluyor. Galatasaray’ın ana sponsorluğunu üstlenen Nef, yaptığı açıklamada, “Biz sporun, çok farklı kesimden insanları bir araya getirme ve birleştirme özelliğine yatırım yaptık. Deplasman yasağının kalkması, bu felsefe gereği kutlanması gereken bir milad. İşte bu yüzden ilk deplasman yolculuğunu belgelemek ve bu yolculuğa çıkan takımın, taraftarının, “birlikte” olmanın anlamını bilen her insanın yanında olmak, onlarla #HerNefesteBirlikte olmak için unutulmayacak bir imza atmak istedik.” ifadelerine yer verdi. Nef, yaptığı açıklamada, sporun birleştirici ruhuna bugün sahip çıkıldığına dikkat çekti.
 
#HerNefesteBirlikteyiz diyerek yola çıkan ve Galatasaray’ın ana sponsorluğunu üstlenen gayrimenkul sektörünün lider firması Nef, yenilikçi yaklaşımını spora da yansıtıyor. Bugün gerçekleşen Beşiktaş-Galatasaray derbisinde taraftarlarının stadyuma giderken ve stadyumdaki coşkularının yer aldığı özel bir kısa film hazırlayan Nef, bu filmle futbolun birleştirici gücüne vurgu yapıyor.
 
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
Piyasada satılan farelerin tasarımlarının çoğu aynı tasarım çizgisine sahip. Şu...